+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
    Nie zarejestrowany
    Guest

nawilżenie

Ja tez mam ten problem. Pomaga mi nosoil, on nawilza i jakby rozkleja zatkane dziurki, nie uzależnia. Pewien dentysta polecil tez zrobić badania na pasozyty, póki co kasy brak, ale jak ktoś ma to moze warto.

świstak
    Guest

szmery w nosie

Ja też mam wiecznie zatkany ten nos, ale gdy sprzyja mi szczęście i dziurki się udrożnią to pojawia się inny problem. Otóż jak wciągam powietrze nosem to mam takie mikro-świty w każdej z dziurek, tak jakby powietrze nie przepływało swobodnie i przy każdym wdechu słychać szmer - coś jakby dźwięk wichury słyszanej przez nieszczelne okno tylko że bardzo cicho. Czy wy też jak oddychacie przez nos to odczuwacie że coś wam w tym nosie dźwięczy? Proszę dajcie znać, ponieważ mnie to dobija. Jak się przysłuchuję niektórym jak oddychają przez nos w robocie to nic nie słyszę mimo tego że siedzę obok. No a mi szumi w tym nosie i nie wiem co to jest...

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Zatkany nos bez kataru to alergia albo jakieś uczulenie, lepiej poradzić się lekarza, który doradzi na pewno zrobienie testów.

ula1978
    Guest
    Cytat Napisał Ariana26 Zobacz post
    Zatkany nos bez kataru to alergia albo jakieś uczulenie, lepiej poradzić się lekarza, który doradzi na pewno zrobienie testów.
    Jestem tego samego zdania. Na http://www.odetchnijspokojnie.pl/znajdz-gabinet/ znajdziesz listę gabinetów lekarskich. Bez recepty w aptekach mozesz kupić allertec, ale najpierw lepiej udać się do lekarza.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-05-17 o 11:11

mar999
    Guest
    Od ponad roku mam uczucie zapchanego nosa. Raz jedna dziurka, raz druga. Ostatnio kupiłem sobie zestaw do płukania nosa i zatok. Podczas płukania jednak woda nie wypływa z drugiej dziurki takim strumieniem jakim powinna. Skoro nie jest to zapchany nos w jednym miejscu, a przepływające "coś" to według mnie jest to jakaś wydzielina. Jak ją rozrzedzić, skoro nawet płukanie nie wypłukuje tego czegoś?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    może skrzywienie przegrody nosowej ?

mar999
    Guest
    Cytat Napisał MoniczkaMoniczka Zobacz post
    może skrzywienie przegrody nosowej ?
    Lekarz powiedział, że mam lekkie, ale nie groźne. Poza tym jeśli "coś" rusza mi się w nosie (mam zatkaną raz jedną dziurkę, raz drugą) to raczej nie byłoby to spowodowane krzywą przegrodą.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Robiłaś testy alergiczne? Może to coś tego kalibru, zawsze można spróbować brać przez kilka dni leki na alergię, bez recepty można kupić np. hitaxę fast, sam to biorę na swoje dolegliwości i to chyba jedna z nielicnzych rzeczy która nie powoduje u mnie sennosci

Kaasia77
    Guest

Zatkany nos

Wg mnie powinna być zrobiona tomografia głowy pod kątem zatoki klinowej. Jej choroba jest trudna do zdiagnozowania.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości