+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

Laserowa korekcja wzroku w Małopolsce

Gdzie w Małopolsce warto wykonać laserową korekcję wzroku? Szukam jakiegoś dobrego gabinetu, kliniki i lekarza. Interesują mnie szczególnie okolice Krakowa.

Nie zarejestrowany
    Guest

Lexum

Polecam krakowską klinikę Lexum - fachowa opieka, skuteczne zabiegi... Cieszę się, że skorzystałem z ich usług. Do tego można zabieg kupić dosyć tanio na Grouponie, więc nie ma co się oglądać

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Cześć! Moja przyjaciółka cierpiała na pogarszający się astygmatyzm. Lekarz powiedział jej wprost, że zabieg laserowej korekcji wzroku jest konieczny, że bez niego nie może liczyć na normalne życie. Moja Ela zachęcona dobrymi opiniami udała się do krakowskiego Centre de la vision. Jak zawsze wychodziła od lekarzy załamana, z krakowskiego centrum wyszła pełna nadziei. Obecnie jest pół roku po zabiegu i szczęśliwa jak nigdy. Fachowa opieka, indywidualne podejście do pacjenta i skuteczność leczenia..czego chcieć więcej?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja miałem robioną w Katowicach nie jestem mieszkańcem tego miasta a dlatego tam bo rodzina bardzo chwaliła więc się tam udałem i powierzyłem dość poważne zadanie dobrym fachowcom chyba najlepszy okulista w polsce
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-04-14 o 13:27

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cześć, ja też jestem po zabiegu w Centre de la vision metoda lasek. Zabieg miałam w sierpniu, niestety bardziej z konieczności niż z wyboru. diagnoza - postępujący astygmatyzm 5,5 Dcyl, także to był ostatni dzwonek za zabieg, bo kwalifikuja do niego do 6 dcyl. Teraz nie żałuję, wszystko poszło ok. Po zabiegu wprawdzie oczuwałam niewielki ból i pieczenie, ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Po kilku tygodniach wzrok powrócił do zdrowia, czułam poprawę z dnia na dzień. Teraz już prawie nie pamiętam, że miałam wykonywaną laserową korekcję wzroku

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Jakbyś nie mogła znaleźć, to tutaj masz listę krakowskich okulistów http://medmemo.pl/szukaj/okulisci,43/krak%C3%B3w/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-02-14 o 14:19

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja bym z tych wszystkich wybrała lekarza z Lexum

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam Lexum!

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Polecam krakowską klinikę Lexum - fachowa opieka, skuteczne zabiegi... Cieszę się, że skorzystałem z ich usług. Do tego można zabieg kupić dosyć tanio na Grouponie, więc nie ma co się oglądać
    Dokładnie, skorzystałam z Groupona Lexum i nie żałuję. Zabieg poszedł szybko i dobrze. Wreszcie wyrzuciłam okulary i zaczynam pierwszy sezon motocyklowy bez uciążliwego kłopotu "co by tu zrobić z okularami pod kaskiem..."

Nie zarejestrowany
    Guest

lexum

teraz w Lexum jest nowa promocja - letnie ceny zabiegów promocji na gruponie póki co nie ma, ale to też jest ciekawa opcja jeśli ktoś jest zdecydowany na zabieg - to zawsze te kilkaset złotych zostanie w kieszeni

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja w Krakowie chodzę do dr Marka Hanarza z Oko Akcent na Kalwaryjskiej, jest bardzo dobrym okulistą, szczerze powiem że nie wiem czy takie zabiegi robi, ale sprawdź sobie na http://www.okoakcent.pl/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-08-16 o 08:59

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości