+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    marek1234
    Guest

Problem z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole

Witam Mam na imię Marek i mam 16 lat skończylem gimnazjum w mojej rodzinnej małej miejscowosci i w tym roku szkolnym poszedłem do miasta tzn. do szkoły sredniej było to dla mnie duze wyzwanie gdyz 10 lat chodzilem z jednymi ludzmi do jednej miejscowosci do jednej szkoły (przedszkole,podstawówka,gimnazjum)pierwszy miesiac w nowej szkole był dla mnie nie lada wyzwaniem mimo ze mialem wsród siebie kolegów z mojej miejscowosci czulem sie nie tak nie odpowiadała mi szkoła,klasa i wszystko co sie da wrecz wyszukiwałem sobie tylko pretekstów zeby zmienic klase około 2 tygodnie temu przeniosłem sie do do innej klasy myslac ze to minie gdy zmienie srodowisko niestety myliłem sie... Mimo ze zmiana nie wyszła mi na złe poniewaz poziom nauczania w tej klasie jest duzo wyzszy dalej czuje sie nie swojo i obco w tej klasie rózniez mam kolegów z mojej miejscowosci jednak nie czuje sie tam dobrze i nie jest to juz to co było w gimnazjum gdzie chodzilem do szkoły z ochota.Wiem ze nowych znajomosci nie zdobedzie sie tak po prostu i potrzeba na to duzo czasu jednak przerasta mnie to ide do szkoły przybity idac tam nie czuje sie dobrze do tego dochodza stresy zwiazane z nauka (nie jestem orłem) do domu wracam bardzo późno i nie mam juz na nic czasu tylko zjesc obiad nauka i spac do tego nie mam sie nawet komu wygadac. Bardzo brakuje mi moich kumpli z gimnazjum boje sie ze nie zaklimatyzuje sie w nowej szkole i ze zawsze juz tak bede sie meczył czuje sie troche tak jakby wszystko co dobre juz sie skonczylo Prosze o jakas rade bardzo mnie ta sprawa nurtuje a juz powolij zaczynam panikowac wiem ze ta sprawa moze wydawac sie smieszna ale dla mnie ona ma znaczenie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-01-15 o 16:48

DOMOWNIK FORUM
    Podejdź, zgadaj do kogoś-to najprostsza rada.
    Wyszukaj też bardziej samotną osobę i się z nią zaprzyjaźnij.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Drogosław
    Cześć wszystkim użytkownikom tego forum.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości