+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    23 lata to jeszze nie jest ten moment w którym trzeba sie tym martwić, teraz młodzi później zaczynają zakładać rodziny, wszystko w swoim czasie

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    ja tez kiedys sie balem... moja corka czesto mowi ze ona bedzie sama itd... ale staram jej wpoic do glowy ze nie musi o tym myslec i jak przestanie to problem sam sie rozwiaze bo to tylko w naszej glowie. A jak przestac? po prostu sobie powtarzaj jak mantre, ze to tylko moje mysli

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar karolprezes
    Mieszka w
    Kraków
    Myślę, że u wielu osób takie myśli się pojawiają i jest to dość normalne. Ważne, by nie zamykać się w domu, wyjść do ludzi, dawać sobie szansę na poznanie kogoś. Siedząc w domu i użalając się nad sobą - nikogo nie poznamy. Ważne więc, by korzystać z różnych wyjść, spotkań, imprez i wydarzeń, nie odmawiać zaproszenia np. na kawę czy spotkania z przyjaciółmi.

Na wszystko przyjdzie czas. Młody wiek, więc jeszcze całe życie do wykorzystania. Co się odwlecze to nie uciecze, jak mawiała moja babcia.
    Krakus pozdrawia!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Radom
    Hej, stwórz sobie sytuacje, gdzie będziesz mogła kogoś poznać. Rozwijaj pasje, próbuj nowych rzeczy. Zamykając się w domu, nikogo nie poznasz.
    A takie myślenie jak Twoje jest całkiem normalne, nie wmawiaj sobie, że jesteś inna, że na nikogo nie zasługujesz itd.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości