+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    SZCZECIN
    Cytat Napisał xprzemek Zobacz post
    Nie dramatyzuj tysiące osób wkleja nie swoje wierszę.Tobie przecież nikt nie zabronił czegoś skopiować.A tak dla ścisłości to w regulaminie konkursu nie było nic uwzględnione że nie można piać nie swoich wierszy.A jak bym napisał wiersz Adama Mickiewicza to też byś napewno go zacytowała że nie mój
    Oczywiście,że w regulaminie nie ma takiej wzmianki ale mi osobiście byłoby WSTYD posiłkować się cudzą twórczością a nawet jeśli bym już coś takiego zrobiła dałabym choć cudzysłów lub napisała,że zainspirował mnie wiersz takiej i takiej osoby pt.takim i takim.

Mieszka w
    SZCZECIN
    Cytat Napisał dziewczynkkaaa Zobacz post
    Popieram w życiu trzeba sobie jakoś radzić Nie widzę nic w tym złego ze ktoś wkleja nie swoję wierszyki.
    Może w ogóle zacznijmy kopiować całe wypowiedzi różnych osób-bo "w życiu trzeba sobie jakoś radzić"?Odpowiadając na jakiś temat,czy to na forum czy udzielając odpowiedź na zadanie konkursowe chciałabym by to było moje a nie czyjeś!
    Dziwi mnie Wasz atak!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Chorzów
    Cytat Napisał M.ANNA Zobacz post
    Oczywiście,że w regulaminie nie ma takiej wzmianki ale mi osobiście byłoby WSTYD posiłkować się cudzą twórczością a nawet jeśli bym już coś takiego zrobiła dałabym choć cudzysłów lub napisała,że zainspirował mnie wiersz takiej i takiej osoby pt.takim i takim.
    No to jak nie ma tego w regulaminie to po co pisać ten ten bez sensowny komentarz.A czego tu się wstydzić...nie przesadzaj.Może zapomniała wstawić cudzysłów.A jak byś dobrze zauważyła to tam jest przecież tytuł Zostawcie mi moje zmarszczki

Mieszka w
    Chorzów
    Może w ogóle zacznijmy kopiować całe wypowiedzi różnych osób-bo "w życiu trzeba sobie jakoś radzić"?Odpowiadając na jakiś temat,czy to na forum czy udzielając odpowiedź na zadanie konkursowe chciałabym by to było moje a nie czyjeś!
    Dziwi mnie Wasz atak!
    Proszę bardzo możemy kopiować .Ciebie dziwi atak..? No proszę Cię..

Mieszka w
    SZCZECIN
    Cytat Napisał xprzemek Zobacz post
    No to jak nie ma tego w regulaminie to po co pisać ten ten bez sensowny komentarz.A czego tu się wstydzić...nie przesadzaj.Może zapomniała wstawić cudzysłów.A jak byś dobrze zauważyła to tam jest przecież tytuł Zostawcie mi moje zmarszczki
    Jak dla mnie bezsensowna jest ta "rozmowa"Uważam inaczej i tyle.Miłego wieczorku

Mieszka w
    Chorzów
    Jak dla mnie bezsensowna jest ta "rozmowa"Uważam inaczej i tyle.Miłego wieczorku
    Przepraszam bardzo jak dla mnie to twój komentarz był bez sensowny.Po co pisać że ktoś coś od kogoś skopiował.Wynika z tego możliwe że chciałaś poprostu ją wygryść z konkursu albo żeby redakcja nie uznała jęj wypowiedzi a żeby tobie przyznali nogrodę.
    Ostatnio edytowane przez xprzemek ; 17-10-13 o 21:39 Powód: błąd

Mieszka w
    SZCZECIN
    "w życiu trzeba sobie jakoś radzić"Oczywiście,że wolałabym gdyby jury wybrało odpowiedź autorską a nie skopiowaną.

Mieszka w
    Chorzów
    Ale nie czyimś kosztem.No to powodzenia

Mieszka w
    Wałbrzych
    Tak czytam te wasze wypowiedzi aż mi żal tej dziewczyny.No Boże chciała to skopiowała jest tytuł jest.Nie ma się ona czego wstydzić...
    Wstydem jest donosić na kogoś...kto nic złego nie zrobił w wbrew regulaminu...

Mieszka w
    SZCZECIN
    Nie no to jest jakaś przesada,dajecie ciche przyzwolenie na przywłaszczanie cudzych wypowiedzi??Może zaczniemy ściągać zdjęcia dzieci z innych portali,forum i konkursów i będziemy udawać,że to nasze co??Zwróciłam po prostu uwagę,że wiersz nie jest autorstwa tej Pani-bo jestem wyczulona na kopiowanie!I tyle!
    Ostatnio edytowane przez M.ANNA ; 17-10-13 o 22:14

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości