+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    Kolla
    Guest
    Po to, żeby zmniejszyć "wahnięcie" hormonów. Dzięki temu pms nie jest tak dotkliwy.

empilka
    Guest

vibin

Ja mam vibin i sobie chwalę, skutków ubocznych nie mam, na początku trochę plamiłam, ale szybko się to uspokoiło. Teraz już jest ok, a co najważniejsze, nie zapominam o pigułkach.

kalma
    Guest
    Jest dużo takich tabletek ale ja zostałam przy tych które już od roku biorę bo dobrze toleruję belarę czego nie mogę powiedzieć o niektórych tabletkach które wcześniej brałam

Michaska
    Guest
    Ja mam vibin, jak dla mnie są ok. Czuję się bardzo dobrze, poza pierwszymi tygodniami, nie zauważyłam u siebie zadnych efektów ubocznych. No i najważniejsze, że nie zapominam

muszka27
    Guest
    A jakie uboczne miałaś przy vibinie? Lekarz mi chce przepisać, dlatego tak dopytuję i czytam.

Gabby22
    Guest
    Ja odrobinę plamiłam i to wszystko. Vibin się dobrze toleruje.

niea
    Guest
    Tabletki niskodawkowe vines też są tabletkami bez tej 7 dniowej przerwy, przyjmuje się je w schemacie 24+4 który olecany jest kobietom, które skarżą się na złe samopoczucie w czasie dłuższej (7-dniowej) przerwy pomiędzy przyjmowaniem tabletek.

monnkaa
    Guest
    Zamiast pytać na forum, lepiej idź do kogoś kto faktycznie zna się na rzeczy i będzie w stanie Ci pomóc. Przy źle dobranych tabletkach możesz sobie jedynie zaszkodzić. Osobiście chodzę do gabinetginekologicznybialystok.pl i nie narzekam. Tabletki mam dobrane dobrze, bo w końcu przestałam tyć. Zawsze dostaję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i wychodzę zadowolona.

Eliza27
    Guest
    Nie rozumiem tej sympatii niektórych kobiet do antykoncepcji hormonalnej ... lepiej zabezpieczać się naturalnie, natura nie ma efektów ubocznych. Polecam Cyclotest MyWay- komputer cyklu- ma tryb antykoncepcji i nie jest nic skomplikowanego. U mnie się sprawdza.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości