+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 321
    Nie zarejestrowany
    Guest

Opinie o suplemencie diety Slimcea

Mam do Was pytanie, czy ktoś stosował Slimcea ? Jakich można się spodziewać efektów. Producent gwarantuje naprawde spore spalanie tłuszczyku ale wole się dowiedzieć jak to było w przypadku osób które to stosowały ?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-02-14 o 12:30

felicja
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    mam do Was pytanie, czy ktoś stosował Slimcea ? jakich można się spodziewać efektów. Producent gwarantuje naprawde spore spalanie tłuszczyku ale wole się dowiedzieć jak to było w przypadku osób które to stosowały ?
    Zdecydowałam się na te tabletki bo mają najbardziej naturalny skład ze wszystkich jakie sprawdzałam. Jestem z nich baaaardzo zadowolona chociaż nie zrzuciłam 10kg w pierwszym miesiącu jak to gwarantował producent, za to udało się zrzucić 6kg. Teraz jestem po 2 miesiącach kuracji i na wadze mam o 10 kg mniej. Polecam je wszystkim którzy świadomie podchodzą do suplementów i decydują się na naturalność i jakość.

hahahahaha
    Guest

Thumbs up Co za desperacki i żałosny spam!

Ile jeszcze forów tym zaśmiecicie? To naprawdę taki szajs, że nikt tego nie kupuje, i trzeba ludziom tak na chama wciskać? bo na to wygląda.

AnnaProbierz
    Guest

Exclamation Slimcea mnie odchudziła !

Cytat Napisał hahahahaha Zobacz post
    Ile jeszcze forów tym zaśmiecicie? To naprawdę taki szajs, że nikt tego nie kupuje, i trzeba ludziom tak na chama wciskać? bo na to wygląda.
    Nie zgadzam się z Tobą bo sama używałam tych tabletek i wiem jak dobrze działają, tak więc zgadzam się z przedmówczyniami które zachwalają ten preparat. Każdy ma swoją opinie i pozwól się tu innym wypowiadać bo na chwilę obecną to tylko zaśmiecasz internet. Jestem przekonana że twórca wątku oczekiwał pomocy na poziomie oraz sensownej dyskusji, na tym forum nie chcemy kolejny hejterów takich jak TY. Może napiszesz jakiegoś merytorycznego posta z odpowiedzią na temat ( I PROSZĘ CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !)

hahahahaha
    Guest
    Cytat Napisał AnnaProbierz Zobacz post
    Nie zgadzam się z Tobą bo sama używałam tych tabletek i wiem jak dobrze działają, tak więc zgadzam się z przedmówczyniami które zachwalają ten preparat. Każdy ma swoją opinie i pozwól się tu innym wypowiadać bo na chwilę obecną to tylko zaśmiecasz internet. Jestem przekonana że twórca wątku oczekiwał pomocy na poziomie oraz sensownej dyskusji, na tym forum nie chcemy kolejny hejterów takich jak TY. Może napiszesz jakiegoś merytorycznego posta z odpowiedzią na temat ( I PROSZĘ CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !)
    Jak chcecie rady to kupcie lepiej Ultra Slim !

AnnaProbierz
    Guest

Angry Hipokryta !!!

Cytat Napisał hahahahaha Zobacz post
    Jak chcecie rady to kupcie lepiej Ultra Slim !
    No ładnie, obsmarowujesz wszystkich na tym forum za spam a przemycasz reklamę, brawo zakłamany hejterze

Olusia
    Guest

Red face Kupiłam sprawdzę i dam znać.

Kupiłam z koleżanką Slimcea i poinformuję jak działają.

Nie zarejestrowany
    Guest
    obecnie jestem przy końcówce pierwszej paczki. Pierwsze dwa tygodnie to łagodny spadek wagi, ale po 3 tygodniu waga zaczęła fajnie spadać. 6kg w 3 tygodnie . Czuje się coraz lepiej. Ciekaw jestem efektów po całej kuracji 3 miesięcznej. na razie jestem bardzo zadowolona.

Olusia
    Guest

Talking Raport z odchudzania

Po 12 dniach stosowania schudłam 2,5kg moja koleżanka schudła 2kg. Czekam na dalsze efekty. Będę pisać

Olusia
    Guest

21 dni od rozpoczęcia kuracji

21 dni temu rozpoczęłam kurację Slimcea i na dzień dzisiejszy mam 5,5 kg mniej, moja koleżanka schudła 4kg. Jeszcze zostaje nam 9 dni do zakończenia pierwszego miesiąca i jesteśmy zachwycone jak ten suplement skutecznie pomaga się odchudzać. Koleżanka trochę mi zazdrości że mam efekt lepszy o 1.5kg ale widziałam ją w McDonaldzie w trakcie kuracji więc stwierdzam że przy tym preparacie ważne żeby trzymać odpowiednio zbilansowaną dietę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości