+ Odpowiedz na ten temat
Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435
Pokaż wyniki od 341 do 347 z 347
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Bez diety tabletki na odchudzanie nie będą przynosić efektów. Najlepiej uprawiać sport i wyeliminować cukry z diety, to powinno pomóc.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cierpiałem na przetrenowanie. 3 miesiące treningów dzień w dzień, ok. 3 godziny na siłowni. Później dwa miesiące w łóżku i stany depresyjne. Wyleczyłem się tabletkami Cocao. Znajomy polecił mi ten suplement ze względu na teobrominę. Zauważyłem też, że mam znacznie mniejszy apetyt po miesiącu regularnego stosowania. Wziąłem teraz kolejną serię, ale po trzech miesiącach zamierzam odpocząć, żeby organizm za bardzo się nie przyzwyczaił. W promocji brałem suplement przez stronę stario.pl. Im więcej kupujesz, tym mniej płacisz, więc warto przetestować i przemyśleć sprawę dawkowania.

Mieszka w
    Warszawa
    Witam wszystkich serdecznie Kurację z Slimcea rozpoczęłam 6 miesięcy temu i trwała ona ponad miesiąc. Udało mi się schudnąć 3 kilo. Nie był to jednak dla mnie wynik satysfakcjonujący i postanowiłam spróbować tej nowości: African Mango Jest to naturalny preparat - wyciąg z pestek afrykańskiego mango. Dzisiaj mija 58 dzień stosowania u mnie tego suplementu i muszę przyznać że efekt jest naprawdę rewelacyjny. Moja aktualna waga to 88 kg, wcześniej było to 107 kg więc jestem bardzo zadowolona. Z suplementów używam tylko tego jednego preparatu. Poza tym jem 3-4 posiłków dziennie, unikam słodyczy i tłuszczu. Muszę przyznać że samopoczucie jest o niebo lepsze, mam dużo energii do życia i do pracy. Moja koleżanka również stosuje suplement od 3 tygodni i jest zachwycona jego działaniem Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt. Nie zauważyłam po nim również żadnych skutków ubocznych. Ktoś jeszcze może podzielić się doświadczeniem z African Mango ? Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-08-17 o 09:12 Powód: spam

Mieszka w
    Warszawa
    Ja rozpoczęlam kurację 2 tygodnie temu. Nie mogę sie doczekać efektów końcowych.

Nie zarejestrowany
    Guest

ubrani

Zapraszam do sklepy dla puszystych http://www.grubaryba.eu/.

Nie zarejestrowany
    Guest

witaj

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Nie zarejestrowany
    Guest

Bardzo dobry produkt

Polecam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 35 z 35 PierwszyPierwszy ... 25333435

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości