+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
    Nie zarejestrowany
    Guest

pomoc

Warto poszukać pomocy u terapeuty w takiej sytuacji, ja chodziłem na terapię przez 2 lata ponad ale wiem, że sam bym z tym nie wygrał. Psycholog jak dla mnie okazał się wybawieniem a Pani Kamila Szopa uratowała mnie nie tylko psychicznie ale też fizycznie bo przez to ile leków połykałem powoli wyniszczałem sobie organizm więc poszukaj pomocy u specjalisty i nie daj się złamać temu uzależnieniu

Nie zarejestrowany
    Guest

Janta

Pewien czas temu dotarło do mnie, że jestem uzależniona od leków. Nie potrafiłam już bez nich funkcjonować, traciłam kontrolę nad własnym życiem. Wydawało mi się, że bez nich nie dam sobie zwyczajnie rady. To niestety siedziało głęboko w mojej głowie, taki strach? Nie wiem, i wtedy też nie wiedziałam, dlatego poszukałam trochę na ten temat. Czy można się w ogóle uzależnić od leków, w dodatku tak z dnia na dzień? Okazało się, że tak...Że pasuje do pewnego opisu, mój stan był juz dość zaawansowany. Wzięłam się jednak w garść Zadzwoniłam do jednego Ośrodka w Ściejowicach (Wiosenna). Spędziłam tam półtorej miesiąca, pomogli. Zmienili mój sposób myślenia, postawę, nawyki. Jestem pewna, że samej byłoby mi się ciężko z tym uporać. Po prostu dobrze sobie poradzili z moim uzależnieniem.

Samy
    Guest
    Najlepiej się udać na terapie. Dokładnie jak ktoś powyżej napisał. Lekomania to straszny nałóg bo prawie wszystko daje odczucie ulgi i wciąga jeszcze bardziej. Jak dla mnie ośrodek w Ściejowicach Wiosenna jest jednym z godnych uwagi. Ośrodek terapii uzależnień, ale terapie jak widać skuteczne. Nie mogę powiedzieć o swoim przypadku, ale o bracie, który był tam koło miesiąca i dzięki właśnie tym terapiom zmienił podejście do wszystkiego co go otacza i przestał brać. Uważam że to duży postęp na poprawę swojego życia. Wspieram go nadal choć wiem że już nie bierze. www.osrodekwiosenna.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-05-16 o 11:10

anastacia
    Guest

warto!

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Pewien czas temu dotarło do mnie, że jestem uzależniona od leków. Nie potrafiłam już bez nich funkcjonować, traciłam kontrolę nad własnym życiem. Wydawało mi się, że bez nich nie dam sobie zwyczajnie rady. To niestety siedziało głęboko w mojej głowie, taki strach? Nie wiem, i wtedy też nie wiedziałam, dlatego poszukałam trochę na ten temat. Czy można się w ogóle uzależnić od leków, w dodatku tak z dnia na dzień? Okazało się, że tak...Że pasuje do pewnego opisu, mój stan był juz dość zaawansowany. Wzięłam się jednak w garść Zadzwoniłam do jednego Ośrodka w Ściejowicach (Wiosenna). Spędziłam tam półtorej miesiąca, pomogli. Zmienili mój sposób myślenia, postawę, nawyki. Jestem pewna, że samej byłoby mi się ciężko z tym uporać. Po prostu dobrze sobie poradzili z moim uzależnieniem.
    Ten Ośrodek nie jest mi obcy. Wielu znajomych, którzy są uzależnieni też go wybrało. Sama tam pojechałam z polecenia. Przede wszystkim robią wszystko żeby pomóc, to ich misja. Widać, że są do tego stworzeni. Wiadomo, że nie jest zawsze przyjemnie, ja miałam takie kryzysy, że myślałam , że umrę jak nie dostanę tego czego domaga się organizm. Pokazali mi, że można funkcjonować inaczej i się bez tego świństwa obejść. Tak, dziś nazywam to świństwem...

malbina
    Guest

odwyk

Tak jak mówicie - lekomania to jest uzależnienie. O Ściejowicach słyszałam, sama nie byłam. Bliska kuzynka opowiadała o tym Ośrodku. Jesteśmy jak siostry, w pewnym momencie jednak jej świat się zawalił, obserwowałam jak się oddala. Potem zniknęła na kilka tygodni, okazało się, że była na odwyku w Wiosennej. To jej pomogło, bo wróciła i jest jak dawniej.

systema
    Guest

centrum terapii wiosenna

Jak się nie czułam jeszcze po odwyku na siłach to się zdecydowałam na dalszą terapię, która przynosi efekt. Poszłam do Centrum Terapii Wiosenna w Krakowie i tu odnajdę harmonię i siłę, by nie pić.

modecom
    Guest

pomoc

W przpadku uzależnienia od leków trzeba jak najszybciej udać się po specjalistyczna pomoc. Jest bardzo dobry ośrodek w Turawie, Mental Relax House, gdzie leczą z uzaleznień.

bora
    Guest

ośrodek odwykowy

Na szczęście są takie miejsca jak Wiosenna w Ściejowicach. To Ośrodek Terapii Uzależnień. Dzięki takim miejscom, jak te udało mi sie pokonać nałóg.

Łukas
    Guest

Lukas

Cytat Napisał Przemek_44 Zobacz post
    Witam,
    Dzięki za namiary i linki, wszystko przeczytałem..., szczególnie ciekawy materiał od ewele, objawy grypopodobne, osłabienie, stany lękowe, pobudzenie, napady paniki przechodziłem wielokrotnie podczas licznych, nieudanych prób odstawienia leków w przeszłości ..Obecnie dalej leków z grupy benzodiazepin nie biorę i nie zamierzam (w sumie już ok 5 i pół roku) chodzę wciąż na psychoterapie, leczę fobię społeczną, póki co jestem zadowolony..
    pozdrawiam

http://www.lekomaniablog.pl"]www.lekomaniablog.pl
    qqqw

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Jest wiele ośrodków w Polsce zasługujących na uznanie. Bez nich niektórzy "chorzy" nie daliby radę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości