+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Laktator

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Loretka

Laktator

Witajcie, czy któraś z Was używała moze laktatora? Pomógł?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Lucylucy
    Ja używam laktatora elektrycznego canpol easystart. Ma dopasowaną, fajnie masującą nakładkę odciągającą, dzięki czemu odciąganie pokarmu nie sprawia bólu. Do tego trzystopniową regulację siły ssania, co odpowiada naturalnemu rytmowi ssania dziecka. Szybko i bezboleśnie odciągniesz nim pokarm. Można przestawić go też na tryb ręczny, ale ja osobiście zdecydowanie wole automat :P

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja używałam laktatora elektrycznego Lovi. Początkowo byłam zadowolona, ale później jak zobaczyłam, że więcej mleka ściągam ręcznie, to zmieniłam zdanie. Niestety nie był wstanie ściągać zatorów.

Nie zarejestrowany
    Guest

laktator ręczny

Ja dość długo korzystałam z laktatora ręcznego Lakta Mila i sprawdzał się dość dobrze. Jesli jeszcze poszukujesz laktatora, to na pewno mogę ten model polecić.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    ełk
    ja nie, bo w wciąży byłam dawno i nie były one jeszcze w takiej szerokiej dostępności przede wszytskim cenowej , radziłam sobie "ręcznie", a ze mleka miałam dużo, nie było z tym problemu...moze trwało trochę dłuzej niż laktatorem ale ...

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    laktator reczny ale trzeba sie nameczyc. w szpitalu mialam lakatator elektryczny mendela - swietny byl. przy nawale mleka idealny, ale jest dosc drogi i po wyjsciu niestety nie kupilam go. ale elektryczne sa lepsze, szybciej i wiecej wyciagaja.

ameliaaa31
    Guest
    u mnie laktator nie był potrzebny. Wejdź na pinknomore.pl/blog/artykuly/nasze-sprawdzone-gadzety-ktore-wspieraja-naturalne-karmienie i wypróbuj najpierw inne (tańsze) metody wspierania karmienia piersią. Może i w twoim przypadku laktator okaże się zbędny trzymam kciuki!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-03-19 o 14:03

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dziewczyny laktator naprawdę się przydaje, szczególnie jeśli to twoje pierwsze dziecko. Sama musiałam stymulować swoją laktację i pobudzać ją wspomnianym urządzeniem i lactosanem do picia. Nie byłam jedną z matek, które pokarmu mają pod dostatkiem. Urodziłam przez cesarskie cięcie i pierwsze dni byłam bardzo zestresowana.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wybrałaś dobrego sprzymierzeńca, lactosan jest skuteczny i naprawdę pomaga zwiększyć laktację. Sama go piję i wiem, jak bardzo zmienił ilość produkowanego przez mój organizm mleka.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Witam,co sadzicie o stosowaniu laktatorow? Mam zamiar niedlugo wrocic do pracy i nie chcialabym przerywac karmienia naturalnego. Co sądzicie,aby karmic dalej mlekiem naturalnym tylkoz po moca butelki? Mysle,ze to lepsze niz mleko modyfikowane. Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-19 o 07:21

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości