+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
    chcę_schudnąć
    Guest

Afirmacje fitness - czy motywują do odchudzania?

Odchudzam się już po raz... sama nie pamiętam który, ale nadwaga i odchudzanie to moi towarzysze od kiedy pamiętam.

Największym moim problemem jest brak motywacji. Potrafię zaprzeć się w sobie i schudnąć kilkanaście kilo, ale po miesiącu przestaję się odchudzać i wiadomo - jojo.

Znalazłam informacje o afirmacjach na odchudzanie. Nie chcę wywalić pieniędzy w błoto. Czy ktoś z forumowiczów z tego korzystał? Warto, czy kolejna ściema??

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    A odchudzasz się sama ? Jeśli tak to się nie dziwie że narzekasz na jojo. Najlepiej zapisać się do klubu fitness bo tam ćwiczysz z innymi ludzmi, a to mobilizuje i jesteś pod okiem specjalisty dieteteyka dodatkowo
    Ostatnio edytowane przez ngosia ; 18-03-14 o 09:30

Nie zarejestrowany
    Guest

Afirmacje fitness

Jama mam afirmacje fitness hepika i sa naprawdę skuteczne - w formie mp3 - polecam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Właśnie zamierzam sobie ściągnąć afirmacje na odchudzanie na mp3, będę sobie słuchała w ciągu dnia.

Wg mnie warto próbować wszystkiego co może nam pomóc schudnąć. Jeśli mają to być afirmacje - czemu nie? Najwyżej na nas nie zadziałają, ale nie zaszkodzi się przekonać!

Nie zarejestrowany
    Guest

afirmacje na odchudzanie

Cytat Napisał olcia19 Zobacz post
    Właśnie zamierzam sobie ściągnąć afirmacje na odchudzanie na mp3, będę sobie słuchała w ciągu dnia.

Wg mnie warto próbować wszystkiego co może nam pomóc schudnąć. Jeśli mają to być afirmacje - czemu nie? Najwyżej na nas nie zadziałają, ale nie zaszkodzi się przekonać!

Rewelacja - działa
    Od miesiąca schudłem 3 kg i nie chce mi się jeść słodyczy - to co było moim największym problemem

Majorka36
    Guest

Afirmacje do odchudzania

Polecam - schudłam w ciągu miesiąca 3 kg - i dalej chudnę bez większej diety - sama z siebie mniej jem i unikam słodyczy

Stanisław gruby
    Guest

Skuteczne Afirmacje

A możecie podać link do tych afirmacji?

Rusinoska
    Guest

Afirmacje na odchudzanie

Tutaj macie stronkę z tymi afirmacjami - dokładnie wszystko wytłumaczone i opisane jak działa http://forumezoteryczne.pl/afirmacje/tabletki-na-odchudzanie-vs-afirmacje-na-odchudzanie/ - poczytajcie sobie - ja też stosowałam i świetnie zahamowało mój popęd do słodyczy - są też efekty na wadze
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-03-14 o 09:16

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Lilith
    Mieszka w
    Szczecin
    Mnie wystarczą wideo z fitnessem, odpowiednie osoby prowadzące motywują rewelacyjnie
    Zachowaj zdrowie dzięki Terapii Sokami
    http://terapiasokami.pl/

Rusinoska
    Guest

Skuteczne afirmacje

No fakt - też lubię ćwiczyć z video - to motywuje
    Fajnie jest też ćwiczyć we dwoje - zawsze trening jest intensywniejszy ale ja traktuje afirmacje bardziej dla zmiany podejścia do odżywiania się itd.
    Dzięki temu przestałam jeść słodycze tak jak pisała i ogólnie zwracam bardziej uwagę na odżywianie się.

Teraz też zakupiłam cały System Afirmacji Hepika z ich strony - afirmacje szczęścia i sukcesu naprawdę świetnie się sprawdza

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości