+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Poznań
    Mi udało się schudnąć 8 kg. Dużo czasu spędzam aktywnie, dużo spaceruję. Bardzo ważne są regularne posiłki. Jestem na diecie Karolci. Wykluczyłam z diety tłuste potrawy, fast foody i słodycze i od razu lepiej się czuje
    Ostatnio edytowane przez stokrota ; 03-08-16 o 00:20 Powód: nie napisałam wszystkiego co chciałam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja chudłem 7kg, dużo ruchu, dużo ćwiczeń i mniej jedzenia

Nie zarejestrowany
    Guest
    Afirmacje to bardzo dobry pomysł, nie raz stosowałam je ale do innych celów Możesz też poczytac o kapsułkach Be light Plus+ każdy twierdzi, ze tabletki nic nie dają, ale jesli jemy z głową i mamy troche ruchu to takie wspomagacze mogą dużo nam dać.

Mieszka w
    Poznań
    Każdy jest inny, jeśli afirmacje mogą komuś pomóc to czemu nie. Ale może brak motywacji spowodowany jest tym, że w jednym okresie zasady były zbyt restrykcyjne, a przez to męczące i zniechęcające? Warto też ustawić sobie "plany B", które będziemy wdrażać, kiedy będziemy chcieli złamać przyjętą na początku zmiany nawyków zasadę. Np. jeśli poczuję chęć sięgnięcia po słodycze to zrobię 20 przysiadów albo zadzwonię do koleżanki. Odwracanie uwagi pomaga, bo często sięgamy po niezdrowe jedzenie z nudów

Próbowałam różne diety i fitnessy, aż w końcu postanowiłam spróbować catering dietetyczny. Polecam skontaktować się z firmą piu piu, jedzenie przepyszne i jakościowe i warte tej inwestycji. Schudłam 5 kilo. Więcej na tej stroniecatering-pozywny.pl/2017/09/06/catering-fit/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-17 o 22:09

czescc

czesccccccc

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości