+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

Jaki krem na narty wybrać?

Szukam sprawdzonego kremu na narty. Wybieram się na tygodniowy wyjazd w lutym (mam nadzieję, ze do tego czasu spadnie już śnieg) i potrzebuję dobrej ochrony. Nie chcę wrócić z jakimś odmrożeniem.

Co radzicie?

Jura
    Guest

Krem na narty

Koniecznie wybierz krem z filtrem UV - z zeszłorocznego doświadczenia wiem, że to bardzo ważne. Nos mi się tak opalił, ze po kilku dniach zaczęła schodzić skóra. Wyglądało to okropnie!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepiej kup krem w sklepie z artykułami sportowymi - będziesz miał pewność, że jesteś profesjonalnie przygotowany do wyjazdu.

Jura ma rację: wysoki filtr przeciwsłoneczny to podstawa.

Udanej zabawy. My z ekipą też wybieramy się w lutym. trzymam kciuki za śnieg

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Agito.pl
    Polecamy Ci krem Floslek Seria Zimowa Krem ochronny SPF 20. Jest to doskonały wybór, ponieważ krem zabezpiecza Cię jednocześnie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UV oraz tym, czego w zimie nie da się uniknąć - zimnym wiatrem i mrozem, które powodują, że skóra się wysusza.

Jak wybieram się na snowboard, to zależy od pogody i warunków używam kremu z dużym filtrem UV bądź zwykłą Niveę

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja używam z Avonu jakaś specjalna zimowa seria lub zwykłą maść ochronną z witaminą A
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-02-14 o 14:17

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Jaki powinien być odpowiedni krem na narty? Na pewno głęboko nawilżający, tłusty i z filtrem UV. Nie jest łatwo o odpowiednią pielęgnację skóry zimą, szczególnie podczas szaleństwa na nartach. Dowiedz się, jaki krem idealnie ochroni skórę twarzy zimą i jak radzić sobie z podrażnieniami i odmrożeniami.

Link do artykułu: Ochrona skóry zimą: jaki krem na narty? http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...rty_33843.html

Karineczka
    Guest

Krem przeciwsłoneczny

Przy okazji podrzucę tutaj skoro już wspomniałam o Hyalual. Ta firma ma bardzo dobry krem przeciwsloneczny SPF50+ i SPF30 z naturalnymi filtrami, więc cenowo to krem z wyższej półki, ale ma też dodatkowe właściwości: http://estetyczni.pl/sklep/professional-sun-protection-facebody-cream-spf-50-50-ml/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-16 o 08:15

sylwia11
    Guest
    koniecznie z wysokim filtrem +50

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Ja wybierając krem ochronny na zimę, sięgam po serie stworzone właśnie z myślą o zimowej ochronie. Kremy te mają zabezpieczać skórę przed szkodliwym działaniem zimna, odżywiać i chronić przed promieniowaniem UV. Moimi ulubionymi to DAX COSMETIC lun NEUTROGENA FORMUŁA NORWESKA.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości