+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    wrocław
    witam chciałam zapytać o proszek zasadowy po jakim czasie stosowania pomógł ??? proszę o odpowiedz ...

Mieszka w
    wrocław
    chciałam zapytać o proszek zasadowy ile trzeba go pić zeby była poprawa dzięki z góry za pomoc...

Mieszka w
    wrocław
    prosze odpiszcie ile trzeba stosowac proszek zasadowy zeby była poprawa pozdrawiam ...

Mieszka w
    wrocław
    Mampytanie po jakim czasie widać efekty stosowania proszku zasadowego

Mieszka w
    wrocław
    po jakim czasie sąefekty stosowania proszku zasadowego ??

Mieszka w
    wrocław
    czy ktoś tu zagląda ???

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dziewczyny, czy możecie polecić szpital w Wawie, który ma dobry oddział i lekarzy specjalistów w dziedzinie gastrologia warszawa?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-04-16 o 10:14 Powód: spam

Cierpiący
    Guest

Unhappy Porada

Witam. Jestem po gastroskopii , stwierdzono u mnie bakterie Helicobakter pylori oraz Reflux Żołądkowo -Przełykowy . Byłem u lekarza i przepisał mi trzy lekarstwa dwa na bakterie i jedno na reflux . Nie czuję żadnej poprawy a wręcz przeciwnie mam wrażenie że coraz bardziej mi doskwiera i utrudnia życie dyskomfort związany z tą chorobą . Wymiotuję niemalże codziennie przy każdym posiłku . Staram się unikać potraw ciężko strawnych . Fakt , faktem piję kawę ale samemu ją miele bo podobno jest dużo zdrowsza i ma korzystniejszy wpływ na układ trawienny bez dodatku mleka . Czasami się zdarza że wystarczy zjem kęs kromki chleba i odrazu wymiotuję lecz wymioty są nie pokarmem tylko nagromadzoną śliną w przełyku i dochodzi do tego że niedy nie mogę normalnie dokończyć posiłku i chodzę wyczerpany z wysiłku po wymiotach. Najgorsze jest to , że cały czas nagromadza mi się ślina w ustach i muszę ją wypluwać w przeciwnym razie gdy ją połykam nagromadza mi się znowu i nadal wymiotuje , mam uczucie w kratni jak bym połknął piłeczkę i nie mogę nawet cherbaty przełknąć i również wymiotuję .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości