+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 218
    Banned
    Mieszka w
    Wrocław

Jakie suplementy i witaminy przed ciążą?

Witajcie!
    W ramach kampanii informacyjnej przeprowadzanej przy współpracy z Inofolic mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich kobiet zainteresowanych tematyką zdrowej suplementacji diety w okresie starania się o dziecko i tematami pokrewnymi.
    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-11-14 o 14:06

Nie zarejestrowany
    Guest

Inofolic

Cytat Napisał ania_inofolic Zobacz post
    Witajcie!
    W ramach kampanii informacyjnej przeprowadzanej przy współpracy z Inofolic mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich kobiet zainteresowanych tematyką zdrowej suplementacji diety w okresie starania się o dziecko i tematami pokrewnymi.
    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Ania,
    Doradca online Inofolic
    www.inofolic.pl
    Witam!!!
    Staram się o 2 dziecko znów z przeszkodami tylko tym razem u innego dr i inne wskazówki i oto otrzymałam receptę na inofolic z zastosowaniem 2x1 szaszetka dziennie. Moje pytanie jest takie czy jest jakiś inny tańszy zamiennik tego bo ten jest drogi i mnie nie stać A następna wizyta dopiero w marcu. Z góry dziękuję za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-01-14 o 11:10

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Niestety, zamienników nie ma. Inofolic to jedyny suplement na polskim rynku, który zawiera połączenie inozytolu z kwasem foliowym. Zachęcam do sprawdzenia cen w aptekach internetowych, czasem zdarzają się promocje i można znaleźć korzystne ceny suplementu.

Pozdrawiam.
    Ania,
    doradca online Inofolic.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-01-14 o 09:58

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam kupilam dzisiaj opakowanie inofolic i mam brac 2x1 po saszetce i czy moge zaczac ktorego dnia mi sie chce czy sa jakie zalecenia kiedy mam zaczac?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam kupilam dzisiaj opakowanie inofolic i mam brac 2x1 po saszetce i czy moge zaczac ktorego dnia mi sie chce czy sa jakie zalecenia kiedy mam zaczac?
    prosze mi powiedziec kiedy mam zacząć opakowanie inofolic? czy sa jakies zalecenia???

Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża

Ile kosztuje miesięczna kuracja Inofoliciem?

Nie zarejestrowany
    Guest

miesiąc

no opakowanie jest na 20 dni a koszt plus minus 50zł więc na miesiąc pi razy drzwi wychodzi 75zł

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Kalisz
    A czy są jakieś badania potwierdzające jego skuteczność?

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    prosze mi powiedziec kiedy mam zacząć opakowanie inofolic? czy sa jakies zalecenia???
    Kuracje najlepiej zacząć jak najwcześniej, ze względu na czas jaki potrzeba na uzupełnienie niedoborów inozytolu. Nie ma różnicy, w którym dniu cyklu ją rozpoczniecie.

Ile kosztuje miesięczna kuracja Inofoliciem?
    Tak, jak jest to napisane wyżej jedno opakowanie Inofolicu kosztuje ok. 50-55 zł, starcza ono na 20 dni. Miesięczna kuracja powinna więc wynieść ok. 80 zł, czyli niecałe 3 złote dziennie.

Cytat Napisał karmelka Zobacz post
    A czy są jakieś badania potwierdzające jego skuteczność?
    Działanie Inofolicu jest poparte badaniami i artykułami naukowymi. Jeśli chcesz zgłębić ten temat to zapraszam do odwiedzin strony www.inofolic.pl, tam w zakładce dla specjalistów znajdziesz szczegółowy opis przeprowadzonych badań.

Pozdrawiam.
    Ania,
    doradca online Inofolic.
    www.inofolic.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-02-14 o 11:44

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Kalisz
    A jak długo czeka się na efekty?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu