+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 218

Widok mieszany

Banned
    Mieszka w
    Wrocław

Jakie suplementy i witaminy przed ciążą?

Witajcie!
    W ramach kampanii informacyjnej przeprowadzanej przy współpracy z Inofolic mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich kobiet zainteresowanych tematyką zdrowej suplementacji diety w okresie starania się o dziecko i tematami pokrewnymi.
    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-11-14 o 14:06

Nie zarejestrowany
    Guest

Inofolic

Cytat Napisał ania_inofolic Zobacz post
    Witajcie!
    W ramach kampanii informacyjnej przeprowadzanej przy współpracy z Inofolic mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich kobiet zainteresowanych tematyką zdrowej suplementacji diety w okresie starania się o dziecko i tematami pokrewnymi.
    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Ania,
    Doradca online Inofolic
    www.inofolic.pl
    Witam!!!
    Staram się o 2 dziecko znów z przeszkodami tylko tym razem u innego dr i inne wskazówki i oto otrzymałam receptę na inofolic z zastosowaniem 2x1 szaszetka dziennie. Moje pytanie jest takie czy jest jakiś inny tańszy zamiennik tego bo ten jest drogi i mnie nie stać A następna wizyta dopiero w marcu. Z góry dziękuję za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-01-14 o 11:10

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Niestety, zamienników nie ma. Inofolic to jedyny suplement na polskim rynku, który zawiera połączenie inozytolu z kwasem foliowym. Zachęcam do sprawdzenia cen w aptekach internetowych, czasem zdarzają się promocje i można znaleźć korzystne ceny suplementu.

Pozdrawiam.
    Ania,
    doradca online Inofolic.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-01-14 o 09:58

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam kupilam dzisiaj opakowanie inofolic i mam brac 2x1 po saszetce i czy moge zaczac ktorego dnia mi sie chce czy sa jakie zalecenia kiedy mam zaczac?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam kupilam dzisiaj opakowanie inofolic i mam brac 2x1 po saszetce i czy moge zaczac ktorego dnia mi sie chce czy sa jakie zalecenia kiedy mam zaczac?
    prosze mi powiedziec kiedy mam zacząć opakowanie inofolic? czy sa jakies zalecenia???

Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża

Ile kosztuje miesięczna kuracja Inofoliciem?

Weronia87
    Guest

Jak przyspieszyc zajście w ciąże

Witam!!!
    Staram się o 2 dziecko znów z przeszkodami tylko tym razem u innego dr i inne wskazówki i oto otrzymałam receptę na inofolic z zastosowaniem 2x1 szaszetka dziennie. Moje pytanie jest takie czy jest jakiś inny tańszy zamiennik tego bo ten jest drogi i mnie nie stać A następna wizyta dopiero w marcu. Z góry dziękuję za pomoc.
    Czyli masz stosować dwie saszetki dziennie? zamiast zmieniać na inny a ten uważam za skuteczny bo sama go stosowałam może warto było by zapytać czy można stosować jedną saszetkę dziennie plus dodatkowo to czego brakuje w jednej saszetce ,na pewno wyjdzie taniej, ja tak stosowałam.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Kalisz
    Cytat Napisał Weronia87 Zobacz post
    Czyli masz stosować dwie saszetki dziennie? zamiast zmieniać na inny a ten uważam za skuteczny bo sama go stosowałam może warto było by zapytać czy można stosować jedną saszetkę dziennie plus dodatkowo to czego brakuje w jednej saszetce ,na pewno wyjdzie taniej, ja tak stosowałam.
    Zamienników nie ma, bo pytałam w aptece o to

Także myślę, że warto wypróbować metodę o której pisze koleżanka. Zapytaj swojego lekarza co myśli na ten temat.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Weronia87 Zobacz post
    I tak stosowałam 1 saszetkę dziennie żeby było taniej, na początku też źle się po tym czułam , miałam nudności. Teraz się przyzwyczaiłam piję 3 m-c po 1 m-cu efekt był widoczny w postacie śluzu płodnego, w 2 m-cu nic , zobaczymy jak ten się skończy dodam że jeśli się nie udało mam brać CLO i przyjść po zastrzyk na pęknięcie pęcherzyku. ZOBACZYMY JAK SIĘ SKOŃCZY Dziewczyny głowa do góry trzymam kciuki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    I tak stosowałam 1 saszetkę dziennie żeby było taniej, na początku też źle się po tym czułam , miałam nudności. Teraz się przyzwyczaiłam piję 3 m-c po 1 m-cu efekt był widoczny w postacie śluzu płodnego, w 2 m-cu nic , zobaczymy jak ten się skończy dodam że jeśli się nie udało mam brać CLO i przyjść po zastrzyk na pęknięcie pęcherzyku. ZOBACZYMY JAK SIĘ SKOŃCZY Dziewczyny głowa do góry trzymam kciuki.
    Dodam jeszcze, że przed miesiączką bardziej jest odczuwalny ból piersi, jajników a wcześniej tak mocno nie było to odczuwalne.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości