+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 217 z 217
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Muszę zainteresować się tymi mama dha premium, bo już od dziecka mam niedobory magnezu, a staram się o własne dziecko i mam różne suplementy, ale najlepiej właśnie, żeby magnez i kwas foliowy były w jednej tabletce, bo po co łykać całą karść kapsułek. Dzięki za wskazówki.

Orita
    Guest
    No o kwasie foliowym chyba wspominać nie trzeba - warto tylko zwrócić uwagę na to, żeby był to kwas w 100% aktywną formą. U mnie sprawdza się bardzo dobrze
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-08-19 o 11:04

Nie zarejestrowany
    Guest
    to prawda, tez mam wrażenie, że już każda kobieta wie, że kwas foliowy w ciąży to podstawa, a do tego właśnie warto zadbać o to, żeby brać witaminę D, DHA, magnez i jod, czyli właśnie te wszystkie składniki, które są w mama dha premium.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja byłam w ciąży już dwa razy i mam pewne porównanie. Pierwsza była 10 lat temu i wtedy to brałam z 10 tabeltek dwa razy dziennie, bardzo się stresowałam żeby czegoś nie przedawkować albo nie pominąć. Teraz prosiłam lekarkę o to żeby witamin było jak najmniej i poleciła mi mama dha premium plus, wystarczą dwie tabletki dziennie i już nic dodawtkow, jest to bardzo wygodne. Potem brałam je też podczas kp i mały miał wsyztskie witaminy z pokarmem

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Pulchna
    Nawet co druga kobieta w Polsce może nie w pełni metabolizować kwas foliowy, dlatego tak ważna jest suplementacja jego aktywną formą. Póki co bardzo dobrze recenzje zbiera Folian Naturell

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie! Zgadzam się z Tobą. Hormony w ciąży zmieniają metabolizm kobiet w ciąży i nawet jeśli kobieta ma zdrową dietę, to nie przyjmie np. tyle kwasu foliowego, ile powinna,więc suplmentecja jest bardo ważna. No, ale w mama dha premium+ jest nie tylko kwas foliowy, ale tez inne ważne skladniki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A co tam jeszcze jest w tych witaminach? Nie trzeba już nic brać poza tymi witaminami?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości