+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 218 z 218
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Muszę zainteresować się tymi mama dha premium, bo już od dziecka mam niedobory magnezu, a staram się o własne dziecko i mam różne suplementy, ale najlepiej właśnie, żeby magnez i kwas foliowy były w jednej tabletce, bo po co łykać całą karść kapsułek. Dzięki za wskazówki.

Orita
    Guest
    No o kwasie foliowym chyba wspominać nie trzeba - warto tylko zwrócić uwagę na to, żeby był to kwas w 100% aktywną formą. U mnie sprawdza się bardzo dobrze
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-08-19 o 12:04

Nie zarejestrowany
    Guest
    to prawda, tez mam wrażenie, że już każda kobieta wie, że kwas foliowy w ciąży to podstawa, a do tego właśnie warto zadbać o to, żeby brać witaminę D, DHA, magnez i jod, czyli właśnie te wszystkie składniki, które są w mama dha premium.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja byłam w ciąży już dwa razy i mam pewne porównanie. Pierwsza była 10 lat temu i wtedy to brałam z 10 tabeltek dwa razy dziennie, bardzo się stresowałam żeby czegoś nie przedawkować albo nie pominąć. Teraz prosiłam lekarkę o to żeby witamin było jak najmniej i poleciła mi mama dha premium plus, wystarczą dwie tabletki dziennie i już nic dodawtkow, jest to bardzo wygodne. Potem brałam je też podczas kp i mały miał wsyztskie witaminy z pokarmem

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Pulchna
    Nawet co druga kobieta w Polsce może nie w pełni metabolizować kwas foliowy, dlatego tak ważna jest suplementacja jego aktywną formą. Póki co bardzo dobrze recenzje zbiera Folian Naturell

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie! Zgadzam się z Tobą. Hormony w ciąży zmieniają metabolizm kobiet w ciąży i nawet jeśli kobieta ma zdrową dietę, to nie przyjmie np. tyle kwasu foliowego, ile powinna,więc suplmentecja jest bardo ważna. No, ale w mama dha premium+ jest nie tylko kwas foliowy, ale tez inne ważne skladniki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A co tam jeszcze jest w tych witaminach? Nie trzeba już nic brać poza tymi witaminami?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tam są w zasadzie wsyztskie substancje potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka. Mnie przekonało to, że mama dha premium mam rekomendację PTG, jest tam już kwas foliowy, dodatkowo odpowiednia dawka DHA, jest nawet magnez bo kobiety w ciąży często mogą mieć niedobór co prowadzi do bolesnych skurczy np. łydek

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości