+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 218
    Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Badania dowodzą, że u dużej grupy kobiet ciąża pojawiła się po półrocznej kuracji. Nie jest to oczywiście regułą, w końcu każdy organizm jest inny. Jednak można traktować ten termin bardzo realnie.

Pozdrawiam.
    Ania,
    doradca online Inofolic.
    www.inofolic.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-02-14 o 09:45

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Kalisz
    A jak wygląda dawkowanie? Tak jak koleżanka wcześniej napisała? 2x1 saszetka?

Weronia87
    Guest

Jak przyspieszyc zajście w ciąże

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam!!!
    Staram się o 2 dziecko znów z przeszkodami tylko tym razem u innego dr i inne wskazówki i oto otrzymałam receptę na inofolic z zastosowaniem 2x1 szaszetka dziennie. Moje pytanie jest takie czy jest jakiś inny tańszy zamiennik tego bo ten jest drogi i mnie nie stać A następna wizyta dopiero w marcu. Z góry dziękuję za pomoc.
    Czyli masz stosować dwie saszetki dziennie? zamiast zmieniać na inny a ten uważam za skuteczny bo sama go stosowałam może warto było by zapytać czy można stosować jedną saszetkę dziennie plus dodatkowo to czego brakuje w jednej saszetce ,na pewno wyjdzie taniej, ja tak stosowałam.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał karmelka Zobacz post
    A jak wygląda dawkowanie? Tak jak koleżanka wcześniej napisała? 2x1 saszetka?
    a ja czytałam gdzieś że jedną saszetkę dziennie

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Producent zaleca stosowanie jednej saszetki dziennie, jednak w tym przypadku musimy rozszerzyć suplementację o dodatkową podaż kwasu foliowego - min. 0,2mg/dzień. 2 saszetki stosujemy tylko i wyłącznie na zlecenie lekarza, nie możemy rozszerzyć dawki na własną rękę.

Pozdrawiam.
    Ania,
    doradca online Inofolic.
    www.inofolic.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-02-14 o 09:29

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nawet jedna saszetkę dziennie i tak konsultował bym z lekarzem, zapytać nie zaszkodzi

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Oczywiście. Konsultacja zawsze jest wskazana, szczególnie w przypadku przyjmowania innych leków. Lekarz najlepiej będzie znał ich działanie i ewentualne reakcje z innym preparatem.

Pozdrawiam.
    Ania,
    doradca online Inofolic.
    www.inofolic.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-14 o 09:58

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Kalisz
    Cytat Napisał Weronia87 Zobacz post
    Czyli masz stosować dwie saszetki dziennie? zamiast zmieniać na inny a ten uważam za skuteczny bo sama go stosowałam może warto było by zapytać czy można stosować jedną saszetkę dziennie plus dodatkowo to czego brakuje w jednej saszetce ,na pewno wyjdzie taniej, ja tak stosowałam.
    Zamienników nie ma, bo pytałam w aptece o to

Także myślę, że warto wypróbować metodę o której pisze koleżanka. Zapytaj swojego lekarza co myśli na ten temat.

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Najważniejsze jest aby zapewnić odpowiednią podaż kwasu foliowego, czyli 0,4mg dziennie. O ile lekarz inaczej nie zaleci to Inofolic stosujmy tak, jak zaleca producent. Będzie to najbardziej bezpieczne, ale i oszczędne wyjście.

Pozdrawiam.
    Ania,
    doradca online Inofolic.
    www.inofolic.pl

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Kalisz
    Nie zauważyłam czy wcześniej się pojawiło to pytanie: ile koszztuje miesięczna kuracja inofoliciem?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości