+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
    zoi
    Guest
    Hej, kulki gejszy mogą służyć nie tylko do ćwiczeń mięśni kegla Ja zaopatruje się tutaj pokojrozkoszy.pl, mają ogromny wybór
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-10-16 o 08:25

PlumBumPlumBum
    Guest
    Ja do ćwiczeń mięśni kegla stosuję kulki PlumBum plumbum.com.pl i jestem zadowolona, bo nie dość że poprawiła się jakość mojego życia seksualnego, to takie ćwiczenia są też ważne ze względów zdrowotnych (m.in. zapobiegają nietrzymaniu moczu)
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-10-16 o 08:25

Wiola455
    Guest
    Polecam kulki gejszy z całego serca! Sama do nich bardzo sceptycznie podchodziłam, no bo jak to tak takie małe coś ma pomóc wyćwiczyć mięśnie, a do tego bałam się że wypadać będą czy coś. Na szczęście mnie udało się dobrać rozmiar idealnie na wstydliwie.pl i faktycznie można normalnie chodzić z nimi. A ćwiczenia z kulkami dają naprawdę sporą frajdę  polecam spróbować wszystkim paniom bo efekty są tego warte!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-11-16 o 08:59

Nie zarejestrowany
    Guest
    W końcu zdecydowałam się na zakup kulek. Kupiłam Mini Lelo w sklepie wcześniej gdzieś tu polecanym figlarni.pl i..... rewelacja Odczucia są niesamowite a najfajniejsze jest to, że nawet jak się chce chwilę przerwy to nie można ich zatrzymać, uspokoić póki są w Tobie i się ruszasz Świetna zabawa!

Nie zarejestrowany
    Guest

Red face Kulki i nie kulki

w kulkach nie ma nic skomplikowanego ale... duży wybór komplikuje sprawę. tak naprawdę mięśnie kegla można ćwiczyć bez nich, kulki to dodatkowe obciążenie - jak na siłowni. możesz ćwiczyć w domu ale ciężar znajdziesz właśnie tam Polecam nie oszczędzać. Poczytajcie tutaj i zastanówcie się czy naprawdę je potrzebujecie http://kulkikegla.pl/ Ja lubię te bez sznureczka który je łączy niezalezne kulki, można użyć osobno.

Nie zarejestrowany
    Guest

Thumbs up kulki to praca

autorko, podziel się opinią. Czytałam wiele na ten temat kulkikegla.pl chyba nic w tym przyjemnego a praca praca praca
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-02-17 o 08:47

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar basiaq
    Mieszka w
    Lubin
    Mięśnie kegla można ćwiczyć bez kulek też

dżasta86
    Guest

polecam kulki 50 shades of grey

Wybór kulek to oczywiście indywidualna sprawa, ale myślę że są pomocne dla każdej kobiety. wiadomo można tez samemu cwiczyć w sensie bez kulek, ale jednak one w tym pomagają. Ja dostałam na wieczór panieński kulki z 50 shades of grey i jest bardzo zadowolona. Funkcjonalne można wyjąc osobno kulki z zestawu, lub zmienić ich układ co jest zdecydowanie na plus! Dostałam takie https://www.in2me.pl/pl/p/Fifty-Shades-of-Grey-Kulki-Kegla-Kegel-Balls-Set/1237 i gorąco polecam!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-03-17 o 10:14

jelena
    Guest

kulki gejszy

Tak na dobrą sprawę o zaletach stosowania kuleczek można mówić bez końca. Moim zdaniem każda z nas powinna zdecydować się na zakup takich produktów np. w https://www.sisi.pl . Oczywiście nie mam tutaj na myśli wyłącznie przyjemności jaka towarzyszy ich stosowaniu, ale również ćwiczeniu mięśni dna miednicy. Jeżeli odpowiednio je wytrenujemy, nie tylko mamy szansę na bardziej intensywne doznania w czasie zbliżeń, ale też możemy zmniejszyć niedogodności związane z nietrzymaniem moczu, które towarzyszą np. kobietom po naturalnych poradach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-05-17 o 07:54

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Tarnów
    Sama zastanawiam się nad kupnem takich kulek. Po porodzie niestety sporo się zmieniło i na pewno przydałyby mi się takie gadżety, żeby wzmocnić mięśnie kegla. Myślicie, że pomogą? Widziałam, że duży wybór kulek ma Sexowny Sklep. Ale które konkretnie wybrać? Na co zwrócić uwagę?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości