+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Rzeszów

Przedwiosenna grupa wsparcia - szukam dziewczyn do wspólnego odchudzania

Czekam na wiosnę, jak pewnie większość z was Ale do tego czasu chciałabym schudnąć przynajmniej z 7 kg. Ważę 62, a przy moim wzroście (168) wystarczyłoby mi max 55 kg.

Moim największym problemem jest wieczorne podjadanie słodyczy.
    Czy są tu tez inne dziewczyny, które chcą schudnąć, zanim zrobi się ciepło??!!

ANA90
    Guest

Cool Ja też chciałabym schudnąć!

Cześć! Ja też chciałabym schudnąć do 55 kg! Ważę 65 przy wzroście 168, czyli trochę za dużo Marzy mi się płaski brzuszek na wiosnę!
    Na codzień jem mało i nie przepadam za słodyczami, dlatego jedynym wyjściem w moim przypadku są ćwiczenia
    Myślałam o Mel-B, co o niej sądzicie? Czy ktoś już próbował?

YOLO80
    Guest

Wink Cześć!

To ja się przyłączę!
    Może każda z nas ustali sobie cel i napisze tutaj? Na przykład ja postanawiam schudąć do czerwca 10 kilogramów (ważę 80kg przy 173) Wychodzi na to, że tygodniowo muszę zrzucać z wagi 0,7 kg. Myślicie, że to realne? Może umówimy się na piątkowe ważenie?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Rzeszów
    Cytat Napisał YOLO80 Zobacz post
    To ja się przyłączę!
    Może każda z nas ustali sobie cel i napisze tutaj? Na przykład ja postanawiam schudąć do czerwca 10 kilogramów (ważę 80kg przy 173) Wychodzi na to, że tygodniowo muszę zrzucać z wagi 0,7 kg. Myślicie, że to realne? Może umówimy się na piątkowe ważenie?
    Super pomysł z tym ważeniem! Jestem za!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja dwa lata temu ważyłam 88 kg, a teraz ważę 65! Chciałabym schudnąć jeszcze do 55 kg... Ciężka droga przed nami, wiem co mówię, a wsparcie dużo daje, dlatego się przyłączam! Najważniejsze żeby się nie poddawać Dziewczyny!

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Cytat Napisał Kama2000 Zobacz post
    Czekam na wiosnę, jak pewnie większość z was Ale do tego czasu chciałabym schudnąć przynajmniej z 7 kg. Ważę 62, a przy moim wzroście (168) wystarczyłoby mi max 55 kg.

Moim największym problemem jest wieczorne podjadanie słodyczy.
    Czy są tu tez inne dziewczyny, które chcą schudnąć, zanim zrobi się ciepło??!!
    Proponujemy zamianę słodyczy na inne pyszne przekąski. Na początku może brakować smaku mlecznej czekolady, ale już po kilku dniach uda się przyzwyczaić i polubić nowe smaki.
    http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/...nia_35180.html

Marta92
    Guest

Zaczynamy?

Ja też chciałabym schudnąć... Ważę 70 kg przy wzroście 167 i ważę tyle odkąd pamiętam. Próbowałam już wszystkiego, ale zawsze rezygnowałam po kilku dniach wysiłku.. Chyba jestem za słaba. Doradzicie mi coś?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Hej! Mam taki sam problem jak Wy ... również chcę schudnąć do czerwca ... ważę 65,5 przy wzroście 168. Chcę schudnąć do 53 kg- kiedyś tyle ważyłam i było naprawdę okej. Wyglądałam ładnie, nie chudo, ale szczupło ( moze dlatego, ze moje wcześniejsze wysiłki połączyłam z ćwiczeniami). Odkąd od 2 lat mieszkam w internacie to przytyłam... jem słodycze i podjadam w nocy. Bardzo bym chciała abyśmy się razem wspierały ... Odezwijcie się

sylwucha
    Guest
    Dziewczny, z chęcią wbiję sie w Wasze towarzystwo! mam 170cm wzrostu i 70kg. Masakra! Brzuch najgorszy...a ważyłam 2 lata temu 62kg... ;( Czy to m.in. przez wieczorne piwko przed tv? ?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    To i ja się dołączam już niedługo wiosna, a po wiośnie lato i nie chcę się wstydzić brzydką oponką na plaży Stawiam sobie cel - chcę schudnąć tyle, żeby dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym.

Moje wymiary 168 cm wzrostu, 65 kg. Moim największym kompleksem jest nieestetyczny tłuszczyk na brzuchu chociaż jestem młoda i nie mam dzieci. Znacie jakieś skuteczne ćwiczenia na brzuch?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości