+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    GaosikaW
    Guest

Red face Polecam dorzucenie do kuracji odchudzającej dobrego suplementu diety

Szczerze mówiąc zawsze miałam problem z utrzymaniem diety a po ciąży to już był w ogóle kosmos. Tytłam i tyłam aż stanęłam na 80 kg (wspomnę że mam wzrost 170 cm). Musiałam coś zmienić w swoim podejściu do odchudzania i znajoma doradziła mi zastosowanie suplementu Figurena. Zaczęłam swoją dietę od nowa, dodałam do tego niedużą aktywność fizyczną no i oczywiście spróbowałam tego suplementu. Zdziwiłam się że po 2 tygodniach dalej utrzymuje dietę i chudnę a nie muszę walczyć z samą sobą żeby nie podjadać. Z dnia na dzień motywował mam fakt że mam efekty tego co robię i ostatecznie schudłam w trakcie 3 miesięcy 15 kg, BMI prawidłowe . Przydałoby się jeszcze z 5 kg zrzucić ale jestem mega zadowolona że udało się wrócić do prawidłowej wagi.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    no to super! oby tak dalej!

Mieszka w
    Białystok
    wow, gratulacje ale wydaje mi się że 15kg w 3 miesiące to za dużo wychodzi ci 5kg na miesiąc..
    Czytałam że zdrowo jest się odchudzać 0,5-1max kg na tydzień

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    przy karmieniu się dużo traci kalorii. Trzeba tylko uwazac żeby nie podladac zbytnio

Anka 31l.
    Guest

Tabletki na odchudzanie

Jakiś czas temu chciałam zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Koleżanka ze Szwajcarii poleciła mi naprawdę dobre tabletki Nature Essence. Problem polegał na tym, że nie były one dostępne w Polsce i musiała mi je przysyłać. Po ok trzech miesiącach zażywania tego specyfiku oraz rozpoczęciu chodzenia na basen (2x 1h w tygodniu), schudłam 13kg, beż morderczych ćwiczeń i głodówki. Same tabletki pewnie, aż takiego efektu by nie dały, ale z połączeniem z basenem efekt był dla mnie zadawalający. Jeśli chcesz tego spróbować sprawdź na stronie natureessence.ch
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-12-18 o 21:33

gfvcdsc

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości