+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 106
    Malwina89
    Guest

Odchudzam się - co gotować, żeby było fit?

Przytyłam, odkąd poszłam do pracy. Jem albo kanapki, albo zamawiamy do biura jakąś pizzę lub chińczyka. Mam już dość tego fastfoodowego jedzenia, a poza tym waga skoczyła mi o 8 kg!

To dla mnie szok, bo zawsze byłam dość szczupła. Jakie jedzenie zabierać do pracy, żeby było zdrowe?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Rzeszów
    Zamiast batonów jedz pestki słonecznika!

Mieszka w
    Rzeszów

Sałatki do pracy

A zamiast pizzy możesz robić sobie sałatki do pracy. Mogą być sycące, ale unikaj majonezu.

Jak czytałam porady dietetyków, to oni zazwyczaj polecają łyżeczkę oleju na porcję sałatki (sprawdź tylko jakie właściwości mają różne oleje, bo od niektórych się szybciej tyje).

Jola1
    Guest

Mój sposób

Ja przynoszę do pracy jogurt, zupę w słoiku, sałatki z kurczakiem, indykiem albo szynką. Jako przekąski w zależności od humoru pestki słonecznika, marchewkę obraną i pokrojoną, albo brokuły. Pestki słonecznika też są git.
    Też kiedys nie uważałam w pracy, przez co w pół roku przytyłam 6 kg :/ teraz staram się jeść zdrowo i powoli wracam do swojej idealnej figurki

Mimi
    Guest

Pojemniczki na jedzenie niezbędne :)

Zupy krem np. z brokułów są bardzo dobre (w internecie jest duzo przepisów), można też robić sałatkę z makaronem razowym, z tuńczykiem, sałatą, pomidorkami, ogórkiem i vinegretem (sama bardzo lubię, jest pycha )

Ostatnio w Biedronce były takie fajne pojemniczki na jogurt i płatki albo sałatkę, może jeszcze są dostępne. Kupiłam oba i są bardzo przydatne. Radzę zainwestować w takie pojemniki, bo łatwiej wtedy się je i nic się nie wyleje.

W czasie zimy trudno czasem znaleźć naprawdę świeże, dobrej jakości warzywa, które mogłyby być podstawą posiłków. Ale na szczęście dziś pierwszy dzień wiosny, już niedługo sezon na nowalijki i zamierzam robić sobie duuużo sałatek i past - biały chudy ser, jogurt, rzodkiewka, szczypiorek + bułka grahamka. Pycha uwielbiam takie proste, mało tuczące, a pyszne śniadania

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Piła
    Gotuj kurczaka, dużo warzyw, jajka, owoce i będzie coraz lepiej
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-03-14 o 10:36

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar wiamaria
    Mieszka w
    Bytom
    Przerzuć się ze smażenia na gotowanie na parze. Warzywa, mięso. Jedz suszone owoce i pij soki, ale prawdziwe soki a nie napoje sokopdobne

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Malwina89 Zobacz post
    Przytyłam, odkąd poszłam do pracy. Jem albo kanapki, albo zamawiamy do biura jakąś pizzę lub chińczyka. Mam już dość tego fastfoodowego jedzenia, a poza tym waga skoczyła mi o 8 kg!

To dla mnie szok, bo zawsze byłam dość szczupła. Jakie jedzenie zabierać do pracy, żeby było zdrowe?
    Ja dużo sałatek jem różnych. Robie w domu i zabieram do pracy w pojemniczku - z kurczakiem gotowanym (pierś) albo grillowanym czy pieczonym, czasami łososiem (też pieczony), z pestkami dyni. Kup sobie patelnię grillową, jeśli nie masz, bo mi to zwiększyło możliwości kulinarne A jeszcze żeby w pracy nie podjadać, to codziennie biorę też taki suplement figura no-apetite, który ogranicza łaknienie i schudłam już jakieś 6kg. Fakt, że też zaczęłam sporo na rowerze jeździć, jak się ciepło zrobiło.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Sałatki sałatki jeszcze raz sałatki a oprócz tego ciemne ziarniste pieczywo

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości