+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak schudnąć

W moim przypadku po zastosowaniu Foreveslim, spadki wagi nie były stałe, raz bylo wiecej, raz mniej, a ważyłam się co piątek. Nie mniej na koniec okazało się, ze łącznie schudłam 12 kg co jest dla mnie spełnieniem marzeń

RedCarpet
    Guest
    Mi bardzo fajnie udało się schudnąć na diecie sokowej sokami sportfoodsoki. Soki zastępują dany posiłek i sa na prawdę sycące.

Nie zarejestrowany
    Guest

Slimunox

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne odchudzanie

Najlepsze dla mnie okazały się tabletki Foreverslim . Biorę go od ponad miesiąca. na razie wszystko się sprawdza, spadek wagi, hamowanie łaknienia. brak efektów ubocznych.Na razie super.

AnitaT
    Guest
    U mnie akurat zawsze był problem z gotowaniem. Jakoś nie bardzo lubię to robić więc moje odchudzanie zawsze dość szybko się kończyło.. Ale później spróbowałam opcji z cateringiem. Zamawiam jedzenie z Wygodnejdiety, dzięki nim jem smacznie, zdrowo i co ważniejsze regularnie a to daje super efekty

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Wiele już zostało powiedziane na temat zdrowego żywienia sie. To, ze powinno się zrezygnować z chleba białego na rzecz razowwego, to, ze podstawę powinny pełnić warzywa oraz owoce, o ograniczeniu cukrów i niejedzeniu słodyczy. Nie jest to jednak takie proste, bo raz na jakis czas przychodzi prawdziwa ochota na coś do zjedzenia i łamiemy restrykcyjną dietę. Sama mam wrażenie, ze najgorsze jest podjadanie. Przekąski mogą mieć masę kalorii.

Polecam zerknać sobie do świata supli, na stronie jest wiele przekąsek i sosów, które mają 0 kcal. Tak wieć w pewnym sensie mozna takie zachcianki oszukać. https://swiatsupli.pl/pl/105-sosy-dietetyczne
    Ostatnio edytowane przez telika ; 17-10-19 o 11:36

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości