+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Rzeszów

Grupa wsparcia - wybieramy najlepszą dietę

Ja zaczęłam stosowanie diety Montignaca. Wystarczy zrezygnować ze słodyczy, białego pieczywa. Podoba mi się, bo jest dość zdrowa, a poza tym nie jestem cały czas głodna. Jestem na tej diecie od 2 tygodni i już 1,5 kg w dół - czyli nieźle!

Wcześniej byłam na diecie Dukana, ale to porażka - bez przerwy byłam głodna, czyt. zła :P

Nie zarejestrowany
    Guest

Cześć!

A gdzie mogę poczytać o tej diecie? Czy któraś z twoich koleżanek już ją stosowała? Ja mam ogromny problem z wybraniem diety, bo jestem łakomczuchem jak widzę jedzenie to muszę spróbować, a jak spróbuję to już wszytko w brzuchu ląduje

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Koleżanko powyżej, pij dużo wody! Woda "wypełnia" brzuch i nie masz już takiej chcicy na podjadanie. Sama to przetestowałam i działa, tylko trzeba mieć zawsze pod ręką butelkę wody w ciągu dnia, zwłaszcza jak jesteś w pobliżu jakiegoś kiosku/stoiska ze słodyczami itd. :P

Jeśli chodzi o dietę ja się jeszcze zastanawiam... Zamierzam postawić głównie na ćwiczenia, chcę wyrzeźbić brzuch. Na pewno żadnych tłustych potraw, słodyczy, słodkich napojów. Może zainteresuję się tą dietą Montignaca, bo nie wygląda jakoś rygorystycznie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Witam!

olcia19 zgadza się, odpowiednie nawodnienie daje efekt "pełnego brzucha" przez co mamy mniejszy apetyt. Polecam suplement diety AquaSlim, który można rozpuścić w butelce wody i pić go w ciągu dnia. Ma on w swoim składzie chrom, który przyśpiesza przemianę materii oraz mniejsza on ochotę na jedzenie, co skutkuje przyjęciem mniejszej ilości kalorii. To w efekcie powoduje spadek wagi.

Pozdrawiam,

Agnieszka Domańska

wiesza89
    Guest
    A czy ten produkt przeznaczony jest tez dla osób niepełnoletnich?

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał wiesza89 Zobacz post
    A czy ten produkt przeznaczony jest tez dla osób niepełnoletnich?
    Witam!

Suplement diety Aqua Slim przeznaczony jest dla osób dorosłych. Tak więc osoby, które nie ukończyły 18 lat powinny powstrzymać się z jego stosowaniem do osiągnięcia pełnoletności.

Pozdrawiam,

Agnieszka Domańska

Hahah, widać stosowałam dietę Montignaca ezwiednie ;p pomaga rzeczywiście ;p

Polecam osobiście wszystkim szybką i skuteczną dietę http://www.expressdiet.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-09-14 o 10:54

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Trudno mi uwierzyć w ekspresowe diety. Zazwyczaj trzeba się nieźle naharować żeby zrzucić parę kilo

Jowita876
    Guest

dieta nykuk

Diety cud nie działają. W zasadzie powinnam napisać, że działają, ale krótko . Przerabiałyście to pewnie tak jak ja wiele razy, głównie przed wakacjami . Trzeba zmienić sposób odżywiania i to jest najprostszy sposób na ładna figurkę . Poczytajcie sobie o diecie nykuk. Dla mnie rewelacja

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości