+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Białystok
    Nie wiem czy to jest dobry pomysł ale może spróbujesz go wziąć trochę pod włos i zamiast przekonywać że wszytko będzie w porządku i na pewno mu się uda. Możesz go nastawić że nie da rady, i wymusić na nim reakcje w stylu ,,ja nie dam rady?" Na mnie to zawsze działa jak ktoś mi wmawia że nie mogę czegoś zrobić, stanę na głowie a pokaże że się mylił

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dla mnie najlepsza to ta rozpisana specjalnie pod nas przez dobrego dietetyka i uwierzcie mi stosowałam już chyba każdą i dopiero pod okiem Pani Oli zaczęłam naprawdę chudnąć, waga się nie waha, konsekwentnie idzie do dołu a ja czuję się super i to bez szczególnych wyrzeczeń.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-15 o 11:45

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    woda faktycznie dobrze działa, na mnie szczególnie gazowana, jakos tak wypelnia mi na maxa zoladek

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar nimaja
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Dla mnie najlepsza to ta rozpisana specjalnie pod nas przez dobrego dietetyka i uwierzcie mi stosowałam już chyba każdą i dopiero pod okiem Pani Oli zaczęłam naprawdę chudnąć, waga się nie waha, konsekwentnie idzie do dołu a ja czuję się super i to bez szczególnych wyrzeczeń.
    Wiadomo, że specjalista wie najlepiej, więc czasem warto iść i skonsultować się niżdziałać bez efektu na własną rękę, ja chodzę za to do psychodietetyka Pani Moniki Kurdej i efekty są mega widoczne^^

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    zgierz
    moim zdaniem bardzo ważna w trakcie odchudzania jest motywacja, a zwykłe gadanie ludzi że powinnam coś ze sobą zrobić niestety przynosi odwrotne skutki. jakiś czas temu czytałam książkę znanego psychologa " 100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni", który pokazał mi jak w prosty sposób można osiągnąć sukces, zaczynając od tych najmniejszych rzeczy. bardzo pozytywna była również na http://wysportowany.com.pl/index.php/2015/11/27/mateusz-grzesiak-opinie-czyli-jak-zostalem-zmotywowany-do-dzialania/ - opinia o mateuszu grzesiaku autorze tej książki, dzięki której zrozumiałam że nie ma rzeczy nie możliwych i przede wszystkim trzeba dążyć do wyznaczonego sobie celu. ja swój znalazłam dzięki tej książce
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-03-17 o 13:52

MartyKot
    Guest

Red face

Jak mam być szczera to stosuję tylko dietę sokowa <3 I uwielbiam ją Nie katuje organizmu i go oczyszczam Przeczytajcie sobie artykuł http://wylecz.to/pl/zdrowy-styl-zycia/diety/dieta-sokowa.html jeżeli nie jesteście fankami odmawiania sobie niezdrowych posiłków to zdecydowanie to jest to
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-03-17 o 13:51

Gosia exXXL
    Guest
    W moim przypadku o tym, że udało mi sie pozbyc nadwagi zadecydowało zastosowanie Foreverslim, jestem o tym całkowciie przekonana, bo dieta została ta sama, ćwiczyłam tak samo, jedyna różnicą jaka nastepiła to zastosowanie Foreverslim. Więc skoro wczęsniej nie chudłam, a teraz tak, to wyjasnienie samo się nasuwa.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Też mi się zdarza, że przytyję jakieś 2 czy 3 kg, ale szybko się wtedy biorę za siebie. Nie będę żałowała sobie całe życie ciastek,lodów czy pizzy. Ogółem odżywiam się zdrowo. Uwielbiam przetwory mleczne, owoce i ogromne ilości sałatek. Nie wyobrażam sobie obiadu bez warzywek W tą zimę trzymam się dzielnie z utrzymaniem wagi.

Zastanawiałam się w sumie nad modelowaniem ciała.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości