+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Camillina19
    Guest

Idealny brzuszek do lata - jakie ćwiczenia i dieta na brzuch?

Dziewczyny!
    Już nie mogę doczekać się lata! Jednak... jak co roku mam problem ze swoim brzuchem. Mam trzy małe wałeczki, kiedyś miałam tylko jeden... Znacie jakieś SPRAWDZONE ćwiczenia na idealny brzuch? Może razem zaczniemy ćwiczyć?

Ja słyszałam, że Mel-B jest najlepsza, ale koleżanka opowiadała mi też o ćwiczeniach Pillates.. Co myślicie? Czy jest tu ktoś, kto już ma wypracowany, idealny brzuszek i chce się podzielić z nami tym, jak dojść do sukcesu?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-12-14 o 11:58

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    No własnie, ja chcę wyrzeźbic brzuch do lata!

Jest dużo ćwiczeń z instruktorami na Youtube radzę pooglądać. Na razie zainteresowałam się tym zestawem: http://www.youtube.com/watch?v=N0Yo1g-NcTI, ale można też przejrzeć inne i sobie wybrać, które najbardziej nam odpowiadają (oczywiście muszą być różnorodne, aby ćwiczyć różne partie brzucha).
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-02-14 o 12:59

Banned
    Mieszka w
    Krosno
    Też słyszałam, że ćwiczenia z Mel-B są efektywne. Jednak wiem na pewno, że ćwiczyć trzeba regularnie, wtedy będą widoczne rezultaty.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-11-14 o 14:54

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Jadore
    Mieszka w
    Warszawa
    Ogólnie to żeby brzuszek i wałeczki zniknęły to powinno się ćwiczyć ogólnie wszystko :-) bo ćwiczenia na jedną konkretną partie ciała dadzą nam dość mało. Proponuje ćwiczenia których jest w necie pełno ale całego ciała żeby się porządnie napocić tak z 40minut do godzinki. Wtedy na pewno z brzuszka też nam zniknie a żeby go wspomóc dodałabym brzuszki normalne , skośne oraz kołyskę.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    U mnie motywacja jest (wesele za 8 miesięcy) gorzej z silną wolą ;-( A właśnie brzuszek mam problematyczny.

Mania3456
    Guest
    Ja używam kołyski B-Roller-AB-Slimmer-Hop-Sport, uważam że daje takie same efekty jak zwykłe brzuszki, z taką różnicą że nie obciążasz kręgosłupa i szyi, osobiści mam kołyskę z licznikiem (przy "uchwycie"), która liczy ilość zrobionych brzuszków usmiech.gif Są też bez licznika, znacznie tańsze.
    Polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-06-15 o 12:06

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar nimaja
    Mieszka w
    Warszawa
    dla mnie najlepszym sposobem jest bieganie, nie robię maratonów, raczej jedno kółko wieczorkiem ale i tak daje efekty

Kohinorka
    Guest

Ćwiczenia na płaski brzuch

Na płaski brzuch bardzo dobra jest aerobiczna 6 Weidera. Podczas tych ćwiczeń bardzo mocno napinają się mięśnie brzucha, ale efekty po prawidłowo wykonywanych ćwiczeniach są naprawdę zdumiewające. Po skończeniu całego planu treningowego będziemy miały płaski brzuszek i bardzo wzmocnią nam się mięśnie brzucha.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Na płaski brzuch polecam NEUROFTK płaski brzuch - sprawdziło się u mnie

Strawberry82
    Guest
    Przede wszystkim na zrzucenie tłuszczyku z brzucha to nic innego nie pomaga jak ćwiczenia cardio. To ,ze będzie się robiło tzw " brzuszki " , to tak na prawdę niewiele na da . Owszem ,wzmocnią nam sie mięśnie . To na pewno . Ale zeby typowo zrzucić tłuszcz, oponke z brzucha -to ćwiczenia cardio. ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu przez minimum 30 minut . I oczywiście odpowiednia dieta do tego wszystkiego . Fajnie jest tez mieć trenera personalnego . Ja np mam ( i zreszta bardzo polecam ) panią Katarzynę Gryko . Jestem z okolic Białegostoku więc do niej było mi najbardziej po drodze i na całe szczęście Najpirw konsultacja , zdjęcia sylwetki , badania i w końcu podjęta decyzja o diecie sportowej i planie treningowym

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości