+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    Nie zarejestrowany
    Guest

Licealistka

Mam 18 lat, i odkąd pamiętam borykałam się z problemem otyłości. Wiecie jak to jest najmłodsze dziecko, trochę rozpieszczone... Za wszystko ( i za nic) dostawałam nagrody w formie słodkich przekąsek.No i tak już w podstawówce miałam sporą nadwagę. Pamiętam, że wtedy była jakaś akcja, i organizowano wypady do Bydgoszczy do specjalistów dietetyków. No nie powiem z pomocą rodziny byłam lżejsza o12 kg. Ale jak rodzice stracili nieco zapał ( pewnie myśleli, że nie dopuszcze się drugi raz do takiego stanu) to i kilogramy wróciły.Później gimnazjum i tycie, kilka głupich diet, głodówki, picie octu i te sprawy. Jednak nie była to wina nowej szkoły czy ludzi, a raczej moja. Poprostu chcialm się zmienić. No i tak dochodzimy, a raczej ja dochodzę do 100 kg, tu znów przecudne diety. Teraz ważę 112, nie tak dawno udało mi się zrzucić parę kilo i ważyłam 104, niestety święta wzmogly we mnie nieograniczony apetyt na słodkie. Tak więc wróciłam do punktu wyjścia. Wiem, że moim największym problemem są słodkości, ale nie potrafię ich sobie odmówić... kolejna sprawa zawsze jak uda mi się zgubić coś to mam poczucie nieograniczonej wolności. U dietetyka nigdy nie byłam. Spróbuję teraz kolejny raz. Chociaż sama nie wierzę już w sukces.

Nie zarejestrowany
    Guest

problem po odchudzaniu

mam 48 lat i bardzo sie zaposcilem tz rok temu wazylem 154kg ale sie przebudzilem i przestalem zrec wszystko jak przyslowiowa swinia.
    Dzisiaj po roku bez cwiczen tylko na diecie warzywnej odstawilem praktycznie wszystko co zle
    Zostala tylko slodzona kawa i herbata waze 114kg.aha i jeszcze czasami popalam.
    Ktos powie, chlopie ciesz sie ale to nie jest takie proste poniewaz nadal maze o tym aby sie
    nazrec lecz tego nie robie ze strachu przed smiercia i powrotem do stanu rok temu.
    Jem stanowczo za malo prawie nie jem miesa wystapily problemy z braku waznych skladnikow.
    Kiedy tylko pomysle o jedzeniu przypomina mi sie moj stan z przed roku i od razu zamykam lodowke
    bo oczami wyobrazni widze i czuje siebie jak kiedys a panicznie wrecz jak psychiczny nie chce
    powrotu do tego stanu.
    Pytanie moje jest takie, jak troche odpuscic i zaczac troche wiecej jesc bo w glowie siedzi
    psychopata ktory przesadzil a nie moge z nim wygrac. ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Odpowodz

Ja podobnie jak ty byłam grubasem. Kiedyś przypadkowo w badaniach profilaktycznych wynik poziomu glukozy za wysoko. Od tego dnia dieta ruch o dieta ruch i z własnego doświadczenia powiem z 85 teraz 55 od kilku lat . Ruch , Ruch i jeszcze raz ruch no i przyzwoite jedzenie. Powodzenia, nie wierzę ,że jeśli zależy ci na ŻYCIU to nie możesz nic zmienić. Po prostu nie chcesz. Bierz się za siebie i zyczę powodzenie TO JEST MOŻLIWIE . Ania

PiterPiterpiter
    Guest

Jestem otyły. Jak mogę to zwalczyć

Cześć!
    Piszę tu, bo zacząłem się o siebie bać. Aktualnie ważę 185 kg przy wzroście 175 cm. Mam 22 lata. Co mogę zrobić??? Czasem gdy wychodzę na spacery to prawie od razu po zejściu że schodów nie mam już siły. (Jeszcze gorzej jest gdy mam wejść po schodach). Inną sprawą jest kwestia żywieniowa. Nie wiem co powinienem zmienić. Odstawiłem fastfoody w większości. Jem wtedy kiedy jestem głodny i jem tyle ile potrzebuję żeby zaspokoić głód. Mimo to ważę coraz więcej. W ostatnim czasie czuje się coraz gorzej. Coraz bardziej się męczę a wszystkie czynności sprawiają mi duży ból. Proszę o przesylanie wsparcia. Mój mail to kwiatkowski.piotr.piotr@gmail.com. z góry dziękuję
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-05-17 o 15:14

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta online

Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-17 o 11:38

Spbchlo
    Guest

Spotkanie informacyjne

Drodzy Państwo może warto skorzystać https://radioklinika.pl/otylosc-to-choroba/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-17 o 11:38

Nie zarejestrowany
    Guest

grupa wsparcia

dzien dobry
    zapraszamy do nas https://www.facebook.com/StowarzyszeniePacjentowBariatrycznychCHLO/

www.chlo.com.pl

dzis spotkanie Grupy Wsparcia w Warszawie
    w sobote w Warszawie i Krakowie organizujemy Europejski Dzien Otylsoci..warto przysjc i posluchac specjalistow
    wiecej informacji na stronie i fanpagu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-17 o 11:36

Nie zarejestrowany
    Guest

STop refundacji nfz na operacje zmniejszania żołądka

Grubasy najpierw jedzą ile wlezie, a kiedy stają się pośmiewiskiem idą się operować na nfz. Jest tyle ludzi chorych nie z własnej winy, którzy umierają, bo nfz nie refunduje leczenia. A grubasy jeżeli chcą schudnąć powinni się wziąć za treningi, a nie z "naszych" pieniędzy zmniejszać żołądki. Nikt im nie kazał jeść tyle, żeby stać się pośmiewiskiem. Operacje zmniejszania żołądka powinny być realizowane tylko prywatnie, a nie na nfz. Ludzie weźcie się za siebie, a nie idziecie na skróty bo wam się należy. Dlatego szydzę z i będę szydzić z ludzi, którzy są grubasami z własnej winy, bo nie potrafią sobie odmówić słodyczy i fast foodów. DO ROBOTY!! Ćwiczenia i dieta, a nie operacje.

Nie zarejestrowany
    Guest

Szydzę z grubasów-BE

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Grubasy najpierw jedzą ile wlezie, a kiedy stają się pośmiewiskiem idą się operować na nfz. Jest tyle ludzi chorych nie z własnej winy, którzy umierają, bo nfz nie refunduje leczenia. A grubasy jeżeli chcą schudnąć powinni się wziąć za treningi, a nie z "naszych" pieniędzy zmniejszać żołądki. Nikt im nie kazał jeść tyle, żeby stać się pośmiewiskiem. Operacje zmniejszania żołądka powinny być realizowane tylko prywatnie, a nie na nfz. Ludzie weźcie się za siebie, a nie idziecie na skróty bo wam się należy. Dlatego szydzę z i będę szydzić z ludzi, którzy są grubasami z własnej winy, bo nie potrafią sobie odmówić słodyczy i fast foodów. DO ROBOTY!! Ćwiczenia i dieta, a nie operacje.
    Czy można z kogoś szydzić? Nie byłaś gruba to nie pyszcz!!! Moja znajoma żre nawet w nocy i jest sucha nie szczupła, sucha!! Jem 1/8 tego co ona i co i jestem gruba, a ruszam się i to dużo a do tego mam wysoką nadczynność tarczycy - czy można szydzić? No słucham?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości