+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja kiedyś dużo ćwiczyłam, sporo schudłam, potem niestety przez przeprowadzkę przestałam ćwiczyć, nie było gdzie, nie było z kim od pół roku notorycznie tyję i nie mogę się zmotywować do ćwiczeń

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie żryj tyle.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    nie żryj tyle.
    Bardzo przyjemny komentarz. Poczułeś się lepiej?

Cytat Napisał alunia Zobacz post
    Ja kiedyś dużo ćwiczyłam, sporo schudłam, potem niestety przez przeprowadzkę przestałam ćwiczyć, nie było gdzie, nie było z kim od pół roku notorycznie tyję i nie mogę się zmotywować do ćwiczeń
    Nie tylko przez ćwiczenia człowiek tyje. One pomagają, ale są dodatkiem do prawidłowej diety. Nie wiem skąd jesteś, ale jak będziesz w Warszawie to polecam Ci udać się do dietetyka w lecznicy Alfa-lek. Super kobieta i bardzo dobry specjalista.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej, do ćwiczeń trzeba mieć wysokoproteinową dietę - wtedy ładnie stracisz tłuszcz, a mięśnie pozostaną bez szwanku i będą się ładnie kształtować. Ja fajnie schudłam na gotowej diecie i zestawie ketoaktiv, ale wiem, że nie każdego stać na wydanie 300 zł. Choć z drugiej strony przyznam, że chyba warto, bo szybko się chudnie i nie wycieńcza.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Krótki, anonimowy kwestionariusz do pracy magisterskiej.

Witam,
    piszę pracę na temat otyłości. Potrzebuję jeszcze 15 ankiet osób, które borykają się z nadmierną masą ciała. Dla Was to chwilka, dla mnie wiadomo - szybsze napisanie pracy.

Gdybyście chcieli mi pomóc, zostawiam Was z linkiem: http://goo.gl/forms/weZ5p4TXza i z góry baaaaaardzo dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez studentkaaa ; 20-03-16 o 13:10

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Krzysiunioo
    Mieszka w
    Kraków
    Zgadzam się, duzo białka może pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

Red face zapoznaj sie z tym blogiem chociaz informacyjnie

Serdecznie zachęcam wszystkich do odwiedzenia mojego bloga www.hcgstopotylosci.wordpress.com Nie jest w zaden sposób uszczypliwy a może ktoś z Was znajdzie na nim pomoc dla siebie tak jak ja znalazłam.Wciąż jest w trakcie prac więc serdecznie zachęcam do regularnego śledzenia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-10-16 o 16:24

bry.ga
    Guest

Mam dla Ciebie dietę

Która z was chce się porządnie odchudzić? Zapraszam na FB - https://www.facebook.com/schudnijzdrowokolorowo/?ref=aymt_homepage_panel popiszemy i powiem jak to się odbywa czekam na wiadomość.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-10-16 o 10:34 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest

Cool Schudłam

Ja próbowałam naprawdę wszystkiego w życiu... dopiero na 3mies. przed ślubem dieta z tej strony: www.jakschudnac24.pl + ćwiczenia fizyczne najwięcej efektu dały -16kg na slubie w ciagu 3mies.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-10-16 o 10:29 Powód: spam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    hejjjjjjjjjjjjjjj

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości