+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Temat: Ból kolan

Amelka95
    Guest

Ból kolan

Cześć. Mam 19 lat i odkąd pamiętam mam problemy z kolanami.. Ból pojawia się nagle i trwa kilka dni, czasami kilka tygodni, czasami miesiąc. Potem jest "cisza" i znowu wraca. Ból jest okropny, bardzo często budzę się przez to w nocy, nie mogąc w ogóle wyprostować nóg w kolanach. Tak samo jest przy schylaniu, kucaniu itp. Stosowałam maści, plastry rozgrzewające, ale to pomaga tylko na chwilę. Mam 2 stabilizatory, które również nie wiele dają. Byłam u różnych ortopedów. Miałam robione zdjęcia, które nic nie wykryły. Niektórzy rozkładają ręce, drudzy mówią, że to przez to, że rosnę. Tylko, że ja nie rosnę już kilka dobrych lat, a tak jak mówię, bóle mam od dawna. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza w moim wieku. Czy ktoś ma/miał z czymś takim do czynienia? Bardzo proszę o jakieś info.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Witam!

A może powodem twoich problemów jest brak kolagenu, który pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej? Warto może zadbać o odpowiednią suplementację i zastosować suplement 4Flex, który zawiera aż 10g kolagenu.

Pozdrawiam,

Agnieszka Czarnecka

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Amelka, zastosuj wywary kolagenowe. Pomogą na pewno.

Stanisława
    Guest
    Pani Agnieszko , czy mogłaby Pani coś bliżej powiedzieć na temat składu tego suplementu ? Dokładnie chodzi mi czy dużo substancji chemicznych zawiera , które by jakieś skutki uboczne dawały . Czy osoby które skończyły 40 mogą go stosować.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja stosuję 4Flex i nie widzę, żadnych efektów ubocznych poza zamierzonym, czyli poprawą stawu kolanowego

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja stosuję 4Flex i nie widzę, żadnych efektów ubocznych poza zamierzonym, czyli poprawą stawu kolanowego
    Witam serdecznie.
    Mam pytanie, ile czsu bierze Pani ten wynalazek i ile ma Pani lat?
    Ludzie schorowani to czytają i szkoda by było, aby ich stan się pogorszył!

monika1523
    Guest
    Ja 4Flex biorę już ponad 5 miesięcy . Ulgę poczułam po jakiś 2-3 miesiącach . Fakt że stosuje go na łokcie . Jestem kasjerką w hipermarkecie i po całym dniu przeciągania towarów rąk w łokciach nie mogę rozprostować . A teraz jest już w porządku.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał Stanisława Zobacz post
    Pani Agnieszko , czy mogłaby Pani coś bliżej powiedzieć na temat składu tego suplementu ? Dokładnie chodzi mi czy dużo substancji chemicznych zawiera , które by jakieś skutki uboczne dawały . Czy osoby które skończyły 40 mogą go stosować.
    Witam ponownie!

Suplement diety 4flex może stosować każdy, komu dokucza ból stawów. Ważne jest aby podczas jego stosowania prowadzić zdrowy tryb życia i stosować zrównoważoną dietę, co jest niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. 4flex zawiera jak już napisałam 10 g hydrolizatu kolagenu Fortigel, który jest bezpieczny dla zdrowia. Należy stosować się do zalecanej dziennej dawki produktu - 1 saszetki.

Pozdrawiam,
    Agnieszka Czarnecka

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Koza Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Mam pytanie, ile czsu bierze Pani ten wynalazek i ile ma Pani lat?
    Ludzie schorowani to czytają i szkoda by było, aby ich stan się pogorszył!
    43 lata i mocno spracowane stawy przez sporty, które uprawiałam za młodu. Stosuję ten suplement diety od 3 miesięcy.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Wszystkie bóle stawowe bardzo dobrze się regenerują, gdy do jadłospisu wprowadzimy na stałe wywary kolagenowe.
    Odstawi Pani ten suplement i wszystko wróci do początku. Chyba nie tego Pani szuka. To tylko maskowanie i wydawanie kasy.
    Pozdrawiam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości