+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Temat: Ból kolan

ilona45
    Guest
    a moze konieczna jest jakas rehabilitacja lub specjalne cwiczenia? pamietam, ze moja siostrzenica miala problemy z kolanami, poszla z moja siostra na konsultacje do andmaxu no i wlasnie pozniej chodzila na jakies wizyty tam. nie wiem, czy w twoim przypadku tez to pomoze, ale zawsze mozna sie na wizyte umowic.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Jadore
    Mieszka w
    Warszawa
    Zapobiegawczo spróbowałabym jeszcze DIP RILIF żel działający szybko i długotrwale lek zalecany w bólach mięśni i stawów. Dzięki połączeniu dwóch aktywnych substancji – ibuprofenu i mentolu, przynosi natychmiastową ulgę, bardzo szybko uśmierza ból, a uczucie to utrzymuje się przez wiele godzin. Polecany już od 12 roku życia :-) Używa go w domu cała moja rodzinka, jest nie drogi. :-)

Nie zarejestrowany
    Guest

ból kolan

może nadwaga jest ta przyczyną bólu kolan ? ja zawsze na okres zimowy kiedy tyję zażywam 4 Flex może spróbuj działać prewencyjnie

Marjanna
    Guest
    Wtrącę swoje dwa grosze, ponieważ profilaktycznie suplement 4flex przyjmuje od dawna. Od tego czasu nie mam problemów z bólem kolan. Mogę nawet powiedzieć że kręgosłup również odczuł ulgę.

Nie zarejestrowany
    Guest
    I ja potrzebuje ratunku dla swoich stawów. Skłaniam się przy zakupie 4flexu bo przekonuje mnie duża zawartość kolagenu.

onlineekspert.4flex
    Guest
    Witam! W ramach uzupełnienia dodam, że suplement diety 4Flex zawiera aż 10g hydrolizatu kolagenu – Fortigelu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-01-15 o 14:24

Nie zarejestrowany
    Guest
    W jakiej postaci dostępny jest ten 4flex?

onlineekspert.4flex
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    W jakiej postaci dostępny jest ten 4flex?
    Witam! 4Flex suplement diety dostępny jest w formie saszetek z proszkiem, który łatwo można rozpuścić w szklance wody, mleka lub jogurtu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-01-15 o 10:09

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ile razy dziennie trzeba go spożywać?

onlineekspert.4flex
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ile razy dziennie trzeba go spożywać?
    Zalecane spożycie 4Flex to 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozmieszać w 1 szklance niegazowanej wody, mleka lub jogurtu i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-02-15 o 16:00

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości