+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    kondicia
    Guest
    ja żadnych tabletek na stres nie biorę, to nie ma sensu bo radzą sobie tylko z problemem a nie przyczyną. wolę pić Biovital osłonowo by uzupełniać wszelkie niedobory witaminowe, które w okresie zwiększonego stresu są potrzebne. poza tym ćwiczę różne metody relaksacyjne, by w momencie kiedy nerwy sięgają zenitu, móc się je jakoś uspokoić i zneutralizować

Nie zarejestrowany
    Guest
    to wszystko nie jest takie proste, jak kogoś stresuje praca to przeciez je ot tak nie rzuci, trzeba sobie jakoś radzić, mam wrednego szefa któy jeszcze przed swiętami zawalił nas pracą, biorę przed pracą nervomix control i jakos mi się udaje w spokoju pracowac, mam fajna pracę ale szefa już nie bardzo

Nie zarejestrowany
    Guest

wyciszyć się

Polecam extraspasminę, jest bezpieczna i ziołowa. Nie obciąża żołądka i nie ogłupia człowieka. Można spokojnie skupić się na pracy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Fajny produkt, dzięki niemu przesypiam spokojnie całą noc i dzięki temu dużo lepiej się czuje Ostatnie miesiące dały mi w kość, za duzo stresu się nagromadziło.

hudddi
    Guest
    stosował ktoś z Was nervomix forte? Szukam jakiejś deski ratunku bo jakoś nie mogę sie otrząsnąć po utracie pracy, święta tuż tuż a ja zostałam bez pracy, jestm załamana,nie odbieram telefonów, nie chce mi się nawet ogłoszeń przeglądać o pracę, może te tabletki by i pomogły?

stokrotkaa
    Guest
    Nervomix forte jest bardzo silny i możesz spróbować. Mamie pomógł po smierci taty. Sama stosowałam nieco słabszy nervomix control, który mi na stres wystarczył. Mają bezpieczny skład i są bez recepty, więc najlepiej wypróbować, czy pomogą. Jeżeli nie, to jednak lekarz będzie najlepszą opcją.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Naturalnym suplementem do walki ze stresem jest ekstrakt z ashwagandhy z połączeniem z Różeńcem górskim. Taki zestaw 100% naturalny można znaleźć np. tu: witamin.pl/zestawy/rhodiola-rosea---ashwagandha-ksm-66.html
    Polecam, bo rzadko idzie znaleźć takie proszkowe ekstrakty a z opinii wielu ludzi wiem że ashwagandha na pewno pomaga przy walce ze stresem i nie tylko.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-19 o 20:47

donka90
    Guest
    Mi pomagają takie ziołowe tabletki z zielnika doz. Mniej się stresuję, łatwiej zasypiam, no i są całkowicie bezpieczne, nie uzależniają.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja od ostatniego czasu zacząłem korzystać z ekogram.pl/pl/ziola-herbaty/539-ashwagandha-bio-korzen-mielony-ekologiczny.html, rozpuszczam sobie go przed treningiem w wodzie. Działa w sytuacjach stresujących czy też poprawia koncentracje. Ponadto zwiększa wydolność fizyczną. U mnie dopiero zaczął działać po 2 tygodniach stosowania. Jestem w pracy teraz bardziej spokojniejszy i skoncentrowany.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-19 o 22:10

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości