+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
    Maantylka
    Guest
    Jestem alergiczką i niestety wiele kosmetyków mnie uczula, ale nie mam problemów np. z dermokosmetykami Vichy. Mają fajne składy i moga je stosować bez obaw alergicy. Potwierdzam z autopsji

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja mam cerę suchą, wrażliwą i naczynkową, a z kremów które mogę polecić to: Bioderma, Dermedic krem-żel i krem różany Rose care z bielendy. Wszystkie kupiłabym ponownie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Krem aktywny Eloderm, na bardzo wysuszone, podrażnione miejsca. Ostatnio uzywalam nawet do rąk, po szorowaniu glazury bardzo żrącymi detergentami.Produkty dostepne w aptece.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Koleżanka ma bardzo wrażliwa skórę i właśnie zbawiennym okazał się krem Biodermy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    miałam z ivostin z ziaji, teraz mam z insta perfect matujący i nawilżający

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał Miranda_K Zobacz post
    Ja mam cerę suchą, wrażliwą i naczynkową, a z kremów które mogę polecić to: Bioderma, Dermedic krem-żel i krem różany Rose care z bielendy. Wszystkie kupiłabym ponownie
    Krem różany z Bielendy rzeczywiście jest bardzo dobry dla wrażliwej oraz suchej cery. Warto też z tej serii wypróbować olejek do demakijażu i serum różane pod krem z tej serii.

LUBIĘ FORUM Avatar RadioProtect
    Mieszka w
    Nadarzyn
    Polecam kremy, które zawierają resweratrol i naturalne bioflawonoidy (np. silybina), dzięki czemu neutralizują działanie wolnych rodników i wspomagają funkcje ochronne skóry. Poza tym natłuszczają skórę, która staje się gładka i elastyczna.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    BDG
    ja używam mixa krem do cery normalnej i miesznaje przeciw błyszczeniu, cała seria mixy jest bardzo dobra i przede wszystkim nie uczula ( a u mnie od razu wszystko wychodzi na wierzch)

LUBIĘ FORUM
    Każdy "wrażliwiec" musi znaleźć sposób dobry dla siebie. Ja odkryłam niedawno Toleriane Ultra - krem z apteki od marki La Roche Posay. Ma fajny, krótki skład, łagodzi podrażnienia, głęboko nawilża i uspokaja tendencję do zaczerwienień, która spędza mi sen z oczu. Mogę polecić.

Szpulka
    Guest
    Ja lubię krem Elodermu fajnie nawilża i łagodzi podrażnienia.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości