+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
    LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    U nas domowe sposoby. Apteka to ostateczność!!!

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie wierzę w homeopatię, wolę szukać czegoś co faktycznie działa, na przeziębienie to łaczę metody babcine i apteczne, mam sporo domowych soków z bzu, malin i z aronii i je popijam, do tego miód, a na katar nozitix, nawilża wysuszony nos a po częstym kichaniu mam wysuszony nos jak wiór i można oszaleć, też skład ma dobry, ziołowy

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Martyna1980
    Mieszka w
    Warszawa
    Zanim zaczniecie się leczyć przy pomocy homeopatii, najpierw poczytajcie co nieco z "czym to się je"
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-02-17 o 10:30
    Martyna M.

=> http://www.ilb.com.pl/
    ==> http://www.mamaebaby.pl/
    ===> http://www.eco-vit.pl/

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja właśnie jestem za homeopatią, bo na własnej skórze poczułam, że działa i jest bardzo bezpieczna. Mam bardzo wrażliwy żołądek i jelita, stąd wszystkie leki na przeziębienie podrażniały mi wszystko jeszcze bardziej, a niestety musiałam coś zażywać. Wspaniały lekarz, dr Koterba przepisał mi krople L52, które idealnie radzą sobie z każdym przeziębieniem i grypą, a nawet zapaleniem płuc. Przede wszystkim co ważne dla mnie: nie zawierają chemii i są bardzo naturalne. Zawsze będę je polecać, bo wiem, że ciężko jest żyć z taką nadwrażliwością żołądka, a są leki, wspaniałe leki, które naprawdę pomagają

Nie zarejestrowany
    Guest
    Myślę, że jesli toś nie wypróbował leków homeopatycznych to trudno mu się wypowiadać. Ja stosuje taki sposób leczenia już od lat, zawsze na przeziebienie czy już grypę mamy w domu krople z firmy Lehning L52, które zawsze pomagają pzeciwdziałać rozwojowi infekcji. Warto dodać, ze te krople również lekarze polecają na zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc, więc naprawdę są bardzo skuteczne.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    najlepsza na przeziębienie jest herbata z kurkuma i imbirem. polcam

Nie zarejestrowany
    Guest

Homeopatia

Pytałam ostatnio o homeopatie na takim forum gdzie wypowiadają się lekarze.Z jakiegoś powodu większość była sceptyczna.
    ranking.abczdrowie.pl/ tutaj można popytać. Nie wiem co myslec bo medycyna chińska tez jest krytykowana mi bardzo pomogla przy problemach z żołądkiem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-06-18 o 08:11

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Homeopatia to nie syrop z cebuli czy nalewka z bzu, a podejście kompleksowe! Tzn. trzeba zrobić rachunek sumienia, jak się odżywiam, czego mi brakuje.

Na przeziębienie wystarczy sama witamina C, ale nie tabletki apteczne po 200mg z tlenkami tytanu, a czysta w ilości 1-2gramy co godzinę i po 1 dniu przeziębienia nie ma. Np: witaminas.pl/sklep/witamina/witamina-c-kwas-l-askorbinowy-1kg-biomus
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-06-18 o 21:41

Garry
    Guest

Tylko natura

Ja zawsze stawiam na naturalne sposoby i w przypadku pierwszych objawów przeziębienia najbardziej sprawdzają się u mnie tabletki o naturalnym składzie Pelafen.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości