+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Tomek K
    Guest

Talking Medyczne aplikacje mobilne

Postanowiłem zaproponować Wam aplikację, której jestem autorem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.necessary.pillorganizer

Służy ona przede wszystkim to przypominania o braniu leków i kontrolowania dawek. Uwzględnia wiele typów leków i schematów zażywania.

Dlaczego w ogóle postanowiłem taką aplikację "wyprodukować"? Znam wiele osób, które często zapominają o braniu leków. Korzystały one z już istniejących rozwiązań - jest ich wiele, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Pomijam aplikacje rozdmuchiwane marketingowo, których jedynym celem jest duża ilość pobrań i zysk

Ja wiele lat poświęciłem nauce nad projektowaniem użytecznych interfejsów użytkownika. Moim głównym wnioskiem jest to, że programy tego typu powinny przede wszystkim ułatwiać życie - mają być rozbudowane, ale jednocześnie łatwe w użyciu.

Moim zdaniem taki właśnie jest Organizator Zdrowia. Zachęcam do korzystania i chętnie przeczytam wszelkie uwagi. Z pewnością konkretne uwagi zostaną przełożone na linijki kodu i poprawią jakość aplikacji.

Swoją drogą: znacie jakieś inne ciekawe aplikacje na temat zdrowia? Polski rynek niestety nie jest zbyt obszerny w tym temacie. Ja np. bardzo lubię tematy medyczne, i wyprodukowałem kiedyś coś takiego: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.necessary.leksykonzdrowia

Pozdrawiam,
    Tomek
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-03-14 o 15:30

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Moja babcia nie umie obsługiwać smartfona, więc taka aplikacja w jej przypadku nie ma racji bytu.

A jak już mówię o mojej babci to niedługo ma 70-te urodzinki, i z tej okazji robimy jej z całą rodziną przyjęcie niespodziankę. Oczywiście oprócz tego, każdy ma podarować jej jakiś prezent. Myśleliśmy w pare osób, żeby złożyć się na robota kuchennego, tylko obawiam się, czy moja babcia poradzi sobie z obsługą takiego urządzenia Myślicie, że robot kuchenny dla 70 letniej osoby to trafiony prezent?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-06-18 o 17:41

Trish
    Guest
    Moze aplikacji na temat zdrowia nie, ale znam swietna aplikacje na smartfona, która służy do tworzenia umów na odległosć I mozna ją zawierać w dowolnym miejscu Poza tym jest gotowa baza wzorów umów, jest tez ostęp do archiwum

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości