+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Osobiście wolę soczewki. Próbowałam dobrać odpowiednie okulary dla siebie ale miałam z tym straszny problem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też miałem problem z doborem odpowiednich okularów, które idealnie by na mnie pasowały. W końcu dobrałem odpowiednie okulary w jednym z salonów firmy DrOko. Polecam wawm się do nich zgłosić jeżeli poszukujecie dobrych okularów.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto wybrać sie po prostu we własciwe miejsce aby i dobrze dobrać okulary ale również wybrać najlepsze szkła. A to mozliwe jest dokładnie tutaj szajna.pl
    Sprawdzcie sobie na tej stronie listę salonów, w których możecie kupić wspomniane szkła.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-05-18 o 22:13

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja również zaliczam się do zwolenników soczewek kontaktowych – nie oszukujmy się – są przede wszystkim wygodniejsze od okularów. Ich dobór dobrze jest powierzyć profesjonalnemu optykowi. Jednym ze sklepów, zajmujący się ich sprzedażą jest mylenshop.com/pol_m_soczewki-miesieczne-612.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-05-18 o 20:25

Nie zarejestrowany
    Guest
    Radzę Ci abyś wybrała się znowu do dobrego okulisty i może tym razem innego bo ten mógł Ci źle przepisać okulary, warto to jeszcze raz sprawdzić nie ma na co czekać
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-18 o 21:34

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wygląda na to że autor tematu miał źle dobrane okulary. Dlatego zawsze warto to robić w sprawdzonych miejscach. Ja w swoim życiu nosiłem już wiele par okularów. Dodatkowo moja wada się zmieniała. Okulary zawsze dobierałem w salonie optycznym Feilmann.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moje są w końcu dobrze dobrane, zajęło mi to troszkę czasu ale udało się dobrać takie, po których nie mam czerwonych oczu. Bywają przesuszone, kiedy przesadzam z ilością pracy przed kompem ale wystarcza kilka kropel starazolinu, by bez najmniejszych kłopotów nosić soczewki. Wydaje mi się, że szkła trzeba testować różne soczewki i dobrać odpowiednie dla siebie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Autorka tematu ewidentnie miała źle dobrane okulary. Dlatego warto robić to w sprawdzonych miejscach. W Piotrkowie Trybunalskim znajduje się Zakład Optyczny „Ostrość Wzroku”. Tam pomogą wam w dobraniu okularów i soczewek.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Pewnie faktycznie okulary były źle dobrane, ale autorka nawet miała podejrzenie astygmatyzmu, a to idzie łatwo sprawdzić w sieci. Są takie ogólnodostępne testy, które o dziwo się sprawdzałam. Trzeba zakryć jedno oko i spojrzeć na obrazek acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmatyzm Wiadomo, że trzeba to potwierdzić u okulisty, ale warto sobie sprawdzić tym bardziej jak ten test krąży wszędzie i jest darmowy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-11-18 o 17:19

Nie zarejestrowany
    Guest
    Warto wybrać się do salonu optycznego, w którym pomogą wam w prawidłowym doborze okularów i soczewek. Wiele salonów oferuje dobór okularów ale w niewielu robią to bardzo profesjonalnie. Takim salonem optycznym na pewno jest salon Krystyny Bloch w Poznaniu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości