+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Mnie kark bolał bardzo mocno od siedzącej pracy. Ratowałem się różnymi tabletkami. Np. gardan mi mocno pomagał. Ale w końcu zapisałem się na jogę i regularnie biegam. To był ratunek. Trzeba się po prostu więcej ruszać.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tu masz rację, że dzisiejszystyl życia to potrafi nieźle namieszac w naszych ciałach. Joga to akurat nie dla mnie, ale też biegam i staram się jak najczęściej rozciągać. Choć czasem ma takie maratony przed kompem, że plecy mi wysiadają i rzeczywiście to boli... Myszę sprawdzić gardan, o którym mówisz.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Myślę, że to zależy od indywidualnych przypadków. Ból może mieć wiele przyczyn. Np. u mnie było tak, że zaczął mnie boleć kark, a po jakimś czasie zaczęły też drętwieć nogi. Okazało się, że to wszystko przez siedzący tryb życia i do tego kłopoty z krążeniem. Teraz łykam maxi3venę i staram się więcej ruszać. No to bólu nóg szybciej się pozbyłam, a walczę jeszcze z karkiem.

Katrinake
    Guest
    Warto to sprawdzić, zdiagnozować. Przede wszystkim dobry fizjoterapeuta. W Krakowie godnym polecenia miejscem jest OpenMedical. Przychodnia nowoczesna, pracują tam naprawdę świetni specjaliści.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Diagnoza przede wszystkim! Ja miałem tak, że bolał mnie kark od złej pozycji przy pracy. Zmieniłem krzesło i pomogło, ale potem zaczęły się kłopoty z ciężkimi nogami. Okazało się, że mam słabe krążenie, więc łykałem na to tabletki maxi3vena, tzn. wciąż łykam, ale mniej, bo teraz więcej biegam i chodzę na siłownię, a to pobudza krążenie bardzo dobrze.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości