+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Wszystkie cztery są bardzo w porządku, słyszałem od innych pacjentów wiele pozytywnych opinii. Akurat ja byłem u dr Archackiej. Robiłem u niej kwalifikacje, a potem zabieg korekcji. Wszystko przebiegło sprawnie. W ciągu tygodnia od badań ogarnąłem temat korekcji. Z efektów zabiegu też jestem bardzo zadowolony. Miałem wadę -4 i -4,5, a teraz jest 0

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie stresuj się w ogóle, jak samo panicznie się bałam, potem się okazało że to ani nie boli ani nie jest jakieś bardzo nie przyjemne, trwa chwilę więc naprawdę każdy się tylko nakręca tym strachem. Mój wybór to doktor Gadomska, przemiła osoba, odpowie Ci na każde trudne pytanie i zapewni Ci spokój, więc szczerze polecam, ma wiele cierpliwości a przy tym ma bardzo duże doświadczenie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Trafiłem do CMO Laser w zeszłym tygodniu. Już jestem po szczegółowych badaniach. Zostałem zakwalifikowany do metody EBK. Moje pytanie dotyczy okresu rekonwalescencji. Czy rzeczywiście oczy goją się tak szybko? Gdzieś przeczytałem informację, że już po kilku dniach pacjent wraca do formy. Zapisałem się na zabieg w przyszłym tygodniu i zastanawiam się, czy na święta już wszystko będzie ok. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jasne, oczy goja się bardzo szybko więc o to się nie martw:P Oczywiście dla każdego jest to indywidualna sprawa, ale jednak przy EBK jest dużo szybciej w o porównaniu z innymi metodami. Ja po 3 dniach już wróciłam do normy więc u Ciebie powinno być podobnie. Daj znać jak już będziesz po zabiegu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej, wybieram się niedługo do tej kliniki, powiedzcie którego lekarza mam wybrać?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tak jasne, radzę iść na konsultację na której lekarz po przeprowadzonych badaniach wybierze dla Ciebie odpowiedni sposób leczenia, jednak nie możesz się nastawić tylko na soczewkę. Szczerze mówić nie wiadomo która metoda bardziej skuteczna, ale chyba ta mniej inwazyjna.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Nie stresuj się w ogóle, jak samo panicznie się bałam, potem się okazało że to ani nie boli ani nie jest jakieś bardzo nie przyjemne, trwa chwilę więc naprawdę każdy się tylko nakręca tym strachem. Mój wybór to doktor Gadomska, przemiła osoba, odpowie Ci na każde trudne pytanie i zapewni Ci spokój, więc szczerze polecam, ma wiele cierpliwości a przy tym ma bardzo duże doświadczenie.

potwierdzam. Przechodziłem to kilka lat temu pod opieką specjalisty z prywatnej lecznicy przy ul. Ordynackiej w Warszawie. Wszystkie obawy są tylko wynikiem wyobraźni i strachu. Nie mają potwierdzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cześć,

Mam pytanie dotyczące metody EBK, czy rzeczywiście jest taka dobra, wiele osób chwali, jakie wady się tam kwalifikują, ja mam dosyć sporą bo - 8:/

Nie zarejestrowany
    Guest
    To wszystko zależy od budowy oka, wielkość wady nie ma znaczenia, musisz się zapisać na kwalifikację i wtedy się dopiero dowiesz jaka metoda najlepsza dla twojego wzroku.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości