+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
    Nie zarejestrowany
    Guest

.

Polecam wybrać się do gromadabialawoda.com.pl. To świetny ośrodek wypoczynkowy z pokojami, w których wypoczniecie jak nigdzie indziej! Super malownicza okolica, wiele atrakcji, naprawdę warto się do nich wybrać, dla mnie to była bomba!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-09-18 o 21:17

monika9222
    Guest
    Cytat Napisał jola8822 Zobacz post
    Teraz z dziećmi można pojechać naprawdę wszędzie, bo są przygotowane dla nich specjalne oferty. My w tym roku wybieramy się na wakacje w maju do Grecji, a dokładnie na Santorini. Trafiliśmy na świetną ofertę majówkową na stronie podrozeirejsy.pl, więc się nie zastanawialiśmy nawet. A latem może uda nam się wyskoczyć na tydzień nad polskie morze.
    Ja już nie raz korzystałam z biura Podróże i Rejsy i powiem szczerze, że nie znam lepszego biura! Wycieczka zawsze dobrze zorganizowana, tak, jak trzeba. Nie mamy się czym przejmować, ponieważ wybierając u nich wycieczkę decydujemy się na najlepszy wyjazd w naszym życiu. Takie ja mam odczucia.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Według mnie polskie morze zawsze będzie bardzo dobrą opcją na wakacje z dzieciakami czy swoją połówką A rejsy to ciekawa opcja na wczasy, nie każdemu podejdzie taka forma wypoczynku
    Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

LUBIĘ FORUM
    Wybierzcie się do Krakowa - dla dzieci jest tam masa atrakcji. A jak się skorzysta z usług przewodnika krakkos.pl to można zobaczyć fajnie ciekawe miejsca i poznać ich niesamowitą historię
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-18 o 20:52

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. Polecamy. domki-rowy.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-01-19 o 18:24

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ostatnio widziałem bardzo ciekawy artykuł o tym na kurierstryszawski.com.pl bodajże - mają tam bardzo dużo ciekawych informacji o wakacjach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-05-19 o 15:29

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Serdecznie polecam każdemu Jastrzębią Górę. Miasteczko położone przy samym morzu, piękne widoki, dużo atrakcji i pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej?

angelikasawczuk
    Guest
    Myśleliście nad mazurami? Jeżeli nie, to może warto byłoby wziąć je pod uwagę? W ubiegłym roku byliśmy w hotelu Zalesie Mazury z dzieciakami i było świetnie. Warunki w pokojach zadowolą najbardziej wymagających. Ładnie wyposażone i bardzo czyste. Do tego mnóstwo atrakcji dla dzieci. One miały radochę, a my z mężem mogliśmy odpocząć. Czego chcieć więcej?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar houseofimages
    Mieszka w
    Sieraków
    W Polsce to chyba najlepiej gdzieś nad wodą - może mazury? A za granica to Grecję polecam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości