+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 102
    Nie zarejestrowany
    Guest

Wakacje z dziećmi - gdzie? jak spędzać?

Gdzie polecacie się zatrzymać nad morzem z dzieciakami? Tak, żeby było blisko do morza, jakieś atrakcje, dzieciaki się nie nudziły no i bezpiecznie oczywiśćie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-11-14 o 11:46

Nie zarejestrowany
    Guest

Cool Wczasy z dziećmi

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Gdzie polecacie się zatrzymać nad morzem z dzieciakami? Tak, żeby było blisko do morza, jakieś atrakcje, dzieciaki się nie nudziły no i bezpiecznie oczywiśćie
    Tutaj: http://www.familijni.com Niesamowite miejsce, na wczasy z dziećmi. Tuż nad morzem, stworzone specjalnie pod kątem dzieci i rodzin z dziećmi. Dzięki atrakcjom i animacjom zorgarnizowane tak, że i dorośli mogą mieć czasem przysłowiową chwilę dla siebie. W tym roku wybieramy się tam ponownie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-04-14 o 11:26

Nie zarejestrowany
    Guest
    Lokalizacja, personel ,pokoje ogólnie super ośrodek to na pewno Dankar w Dziwnowie polecam z własnego doświadczenia i pozdrawiam
    Może się tam spotkamy?

ania458
    Guest
    A jakie macie propozycje jeśli nie można wyjechać na wakcję i tzreba je spędzić w mieście??Tak żeby dziecko nie nudziło się bardzo. Znalazłam taką propozycję: http://www.kopernik.org.pl/warsztaty/warsztaty-familijne/ może macie jakieś fajne przetestowane miejsca w podobie do tego. Chciałabym aby też dziecko też się cztymś zainteresowała, bo może w szkole mu sie przyda to co zdoła złapać z informacji Czekam na pomysły.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-04-14 o 11:04

Nie zarejestrowany
    Guest

wakacje z dziećmi nad morzem

jeśli chcecie mieć swobodę z dziećmi, to fajnie jest w ośrodku Nautilus w Rowach. Duży teren, mnóstwo miejsca do zabawy dla dzieciaków. Plac zabaw. Takie szeregowe apartamenty z aneksem kuchennym.
    Do morza nie jest daleko (ok 600 m), droga przez las. Plaża szeroka. A po drugiej stronie jezioro. W samym miasteczku tez jest dużo atrakcji dla dzieci
    Posyłam Wam link http://nautilus-rowy.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-06-14 o 16:29

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Pił
    Fajna miejscówka jest w Chorwacji, ale jeśli szukasz w Polsce mogę ci polecić Sarbinowo. Miejscowość bardzo spokojna, cisza i spokój.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-12-14 o 09:50

Nie zarejestrowany
    Guest

wakacje

Dziewczyny, koniecznie zajrzyjcie do Lublina jak jedziecie z dziećmi, jest tam fajna knajpka na ul Dziewanny, Family Cafe.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Sulejówek
    Bułgaria jest fajna na wakacje z dziećmi. Bezpieczne plaże i tanio.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Wszystko zalaży od tego jaki planujesz wyjazd, czy chcesz jechać za granicę, czy szukasz czegoś w Polsce. Jest mnóstwo miejsc, w które warto zabrać dzieci bo podróże uczą i małych i dużych. Ważne jest żeby zachęcić dzieci do wspólnej zabawy i dać im jak najwięcej korzyści. My od lat jeździmy do Rajgrodu, oganizujemy wyprawy i podglądamy dzikie zwierzęta o świcie. Moje dzieci to uwielbiają, jeśli szukacie inspiracji jak zachęcić dzieci do podróżowania polecam 9-miesiecy.com.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-02-15 o 08:56

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Oj a wy już o wakacjach...moje plany aż tak daleko nie sięgają, bliżej mi do weekendu majowego. Macie jakieś plany?pomysł gdzie fajnie można spędzić czas? Trochę poszperałam i znalazłam opcje weekend nad morzem wiosną
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-02-15 o 08:56

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości