+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 102
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar amandzia
    Mieszka w
    Kraków
    Ja często wyjeżdżam na weekend majowy lub wakacje nad morze z dzieciakami i wybieram ośrodki wczasowe nad morzem, które zapewniają dzieciom dużo atrakcj. Rok temu byłam w Solarisie w Łazach koło Mielna i serio zdziwiłam się, że tak jest dużo zabaw dla dzieci nawet organizowanych i blisko morza. Polecam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-04-15 o 13:29

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Jeśli chodzi o urlop nad morzem w ubiegłym roku z żoną i 2 dzieci wybraliśmy się do Ustki, ponieważ były fajne promocje w nowo otwartym hotelu Grand lubicz, ogólnie mogę polecić to miejsce ponieważ zapewnia dużo atrakcji dla rodzin, ceny również przystępne jak za taki standard hotelu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-04-15 o 10:14

Mieszka w
    Kraków
    Sądzę, że wakacje z dziećmi powinny być w 100 procentach zaplanowane. Zawsze musisz mieć w zanadrzu jakąś rozrywkę, żeby nie marudziły. Znudzone dziecko to płaczliwe dziecko.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-06-15 o 09:17

Nie zarejestrowany
    Guest
    my bywaliśmy w Kołobrzegu, w Świnoujściu, w Międzyzdrojach, ale już nam się to może przejadło i jedziemy do Zalesia Mazury, też są piekne i nad jeziorkami będziemy, mąż kocha wędkować, jest Spa, a do tego dużo atrakcji dla dzieci

nordicheartbeat
    Guest

Wakacje nad morzem

Ja polecam Wyspę Sobieszewską, kilka kilometrów od centrum Gdańska. Super miejsce. Fajny klimat, szerokie, piękne, piaszczyste plaże i przede wszystkim nie przepełnione jak w innych popularnych nadmorskich miejscowościach.
    Szczegóły na temat wyspy i atrakcji turystycznych w okolicy można odnaleźć na zygmuntowechatki.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-07-15 o 12:30

Nie zarejestrowany
    Guest
    my też byliśmy z dziećmi w Zalesiu Mazury i wspominam super te wakacje! Potrafią tam zorganizowac ciekawe atrakcje dla dzieci – bardzo fajne zoo, animatorzy zajmujacy się dzieciakami. A dla nas przytulne Spa, w którym rzeczywiście wypoczęłam, rok temu za granica byliśmy i wróciłam zmeczona…

Ja polecam szczawnica.nrs.pl dzieciaki mogą się wyszaleć
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-08-15 o 09:30

Mieszka w
    Warszawa
    Wg mnie to nie ma co jechać za granicę bo PL jest też niczego sobie. hotel.bialowieza.pl - zobaczcie jakie standardy mamy w kraju. Przyznać trzeba, że jest coraz lepiej.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-08-15 o 14:00

Nie zarejestrowany
    Guest

Elizza

Jeśli chodzi o wyjazd z dzieciakami to bezwzględnie polecam pensjonat Białogóra domkinadmorzembialogora.pl. Są do wyboru apartamenty lub domki letniskowe. Plac zabaw i bezpieczny, ogrodzony teren. Ja wybrałam apartament i jestem bardzo zadowolona. Na następne wakacje też skorzystam z ich oferty. Do plaży to zaledwie 20 minut spacerkiem. Miła i czysta okolica
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-09-15 o 14:02

Mieszka w
    Poznań
    Ja niestety ze względu na moją pracę nieraz nie mogę wyjechać z dziećmi na wakacje, czy to te letnie czy zimowe, ale jak morze to do Rewalu! Korzystamy z oferty sportujmy, więc mogę ich szczerze polecić. Chociaż ostatnio były w górach i też wróciły szczęśliwe i z nastawieniem na kolejny wyjazd, dla mnie to jest najważniejsze. Nieraz słyszę od kolegów, że dzieci dzwonią z obozów, że nie mają co robić, nudzi im się, ja jeszcze takiego telefonu nie otrzymałem i mam nadzieję, że nie otrzymam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości