+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest

Twoja Bielizna Erotyczna

TwojaBieliznaErotyczna.com - sklep internetowy Polecam!!!!

http://www.twojabieliznaerotyczna.com

Nie zarejestrowany
    Guest

Co myślicie o tym?

Prosze doradzcie, czy coś takiego moge kupić i czy to spodoba sie mezowi? boje sie ze mnie wyśmieje.
    http://www.sklep-intimacy.pl/bodystocking/58-magali-black.html
    Poooomocy!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-01-17 o 09:42

DOMOWNIK FORUM
    Bardzo lubię koronkową bieliznę, super jest!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar umcy
    Jakaś nietypowa, elegancka, taka niecodzienna

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Fajne komplety na noc mają tutaj ekskluzywna.pl ja brałam u nich taka żółta koszulkę firmy Lupo ostatnio, świetny materiał.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-02-17 o 10:37

LUBIĘ FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Powiem Wam,że niekoniecznie mężczyznom tak do końca podobają się ubrania kupowane w sex shopach. Większość z nich jest przekombinowanych i wykonanych bardzo kiepsko. Z jakością nie mają nic wspólnego.

Osobiście lubię takie delikatne i klasyczne koszulki:

Warto jest zajrzeć sobie do porządnych polskich sklepów z bielizną. Ostatnio w takim zamawiałem koszulkę na prezent dla żony
    https://www.mewa24.pl/
    Ostatnio edytowane przez zelazny ; 31-03-17 o 06:43
    Świata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Jestem tego samego zdania. Również wolę sobie kupić jakąś elegancką bieliznę dobrej jakości niż coś kiepsko wykonanego ale taniego. Poza tym unikam tandety. Polskie firmy miewają naprawdę ciekawą bieliznę. przepiękne komplety ma Gortex:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_il_Celine-G-gorset-1070.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	15.3 KB
ID:	414
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_il_Yvette-G-gorset-push-up-533.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	20.6 KB
ID:	415

Takie gorsety nie są absolutnie dodatkiem jedynie do łózka. Polecam nakładać je do obcisłych sukienek z racji tego, że fajnie modelują figurę

Możecie sobie zerknąć sobie na ich stronę .
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 24-03-17 o 09:20

Mieszka w
    Poznań
    Prawda jest taka, że jeśli facet przestał czuć namiętność i nie ma ochoty na seks, to nawet najbardziej seksowna bielizna nic tu nie pomoże. Im szybciej pogodzisz się z trudnym faktem przemijania męskiej, niedojrzałej miłości, tym lepiej dla ciebie Ale możesz zrobić przyjemność sobie A jeśli zrobisz przyjemność sobie, to poczujesz się lepiej. A jak poczujesz się lepiej sama ze sobą, to może mężczyzna dostrzeże w Tobie coś nowego i przyciągającego. No chyba, że ma już na boku inną. Wtedy przynajmniej zostanie ci w szufladzie jakiś ładny komplet, który będzie w sam raz na początkowy etap nowego związku.

Muniia
    Guest
    Seksowna bielizna moim zdaniem ma być dla samej kobiety, która dzięki temu może poczuć się pewniej, seksowniej... Dzięki temu może (a nie musi) spodobać się bardziej mężczyźnie. W Większości to zachowanie partnerów ma wpływ na potencjał związku.... Nie powiem sama nie raz zamawiałam coś bardziej kuszącego czy odkrytego, ale to dla siebie, aby poczuć się "lepiej". Dzięki temu mój mężczyzna odczuł delikatną zmianę w moim zachowaniu i potrafiło być naprawdę przyjemnie Kupowałam już w wielu sklepach taką bieliznę, ale najbardziej jednak przypadła mi do gustu ze sklepu Ana Świat Kobiet www.sklep-biustonosze.pl Wygodnie ale i seksownie wyglądałam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-04-17 o 10:05

Mieszka w
    Warszawa
    Oj sklepów jest sporo. Chociaż jeśli chodzi o mnie to zamawiam głównie w sieci ( mam nietypowe wymiary poieważ jestem szczupła i mam spory biust i dla biuściastych nie ma stacjonarnie niestety wielu ciekawych propozycji).

Poza tym cena równeiż ma dla mnie pewne znaczenie Ostatnio zamawiałam sobie komplecik tutaj:
    hurtownia-rajstop.pl
    Bieliznę dobrych marek, takich jak Kinga, można kupić tam o wiele taniej.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości