+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

Groupon

Cytat Napisał Asterion Zobacz post
    Ja polecam groupon, tam są zawsze fajne i tanie oferty.
    Dokładnie, tezż polecam! Fajne oferty no. do spa lub weekend za granica za niska cene

martyna098
    Guest

Najlepsze pomysły na weekend we dwoje

Jednym z idealnych miejsc na romantyczny wieczór jest Wrocław. To miasto, które tętni życiem, w którym można znaleźć wiele przytulnych miejsc, poczynając od parków, cluby, restauracje, i wspaniałe hotele. Jednym z nich jest apartament przy krawieckie 57 Tam właśnie mi się oświadczył mój narzeczony a obecnie mąż.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-07-15 o 09:29

Artur223
    Guest

Za granicą !!

Polecam Turcja last minute http://www.lotniskalastminute.pl/p,turcja-last-minute-all-inclusive. Byłem tam z dziewczyną i uważam, że to najlepsze wakacje naszego życia. Dziewczyna do dziś jest w szoku... bawiliśmy się, zwiedzaliśmy, czuliśmy się po prostu wolni i szczęśliwi.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-09-15 o 08:13

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    my jakiś czas temu...dokłądnie we wrześniu, wybraliśmy sie na weekend do stolicy. Może bez szału, ale tak naprawdę spędziliśmy cudowny czas, bez obowiązków, gonitwy, codziennych stresów związanych z mnóstwem obowiązków..odcieliśmy się i bardzo dobzre nam to zrobiło. Chyba nie jest istotne gdzie, ważne z kim i jak spędzimy wspólnie ten czas. My pospacerowaliśmy po mieście, starej czesci, weszlismy na kawkę, obiadek...znowu spacery, jakaś wystawa i romantyczna kolacja wieczorem w miłej restauracji...wieczór i noc też niczego sobie...wiec uważam ze ważne z kim...my skotrzystaliśmy z https://www.warsaw4you.com/noclegi-w-Warszawie Bylismy zadowoleni, zrelaksowani i generalnie dobrze zrobiło to odświeżeniu naszej relacji również, polecam taki czas tylko dla Was...i nie do konca ważne czy to będą góry, morze czy Paryż...ważne ze dobzre będziecie się czuli w swoim towarzystwie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-12-16 o 10:01

zizi8
    Guest
    Ja myślę, że warto jest też wyjechać sobie na takie dłuższe wakacje, na przykład gdzieś do Włoch. Zobaczcie sobie oferty z Novum Travel novumtravel.pl. Ja jeżdżę z nimi od jakiegoś czasu i zawsze te wycieczki wspominam bardzo dobrze
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-07-17 o 08:31 Powód: spam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Mój mąż i ja lubimy spędzić weekend poza miastem, mój brat ma prywatny dom, przyjeżdżamy do niego na weekend, aby pozostać we dwoje. Gotuję kolację, on z wędkami, następnie wieczorem oglądamy filmy i spędzamy czas razem. Także często jeździmy na rowerach razem, to jest nasza ulubiona rozrywką.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	depositphotos_59166687-stock-photo-active-seniors-on-bikes.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	84.7 KB
ID:	583

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości