+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    elenna3
    Guest
    Fajny weekend we dwoje można sobie też zrobić w spa. My z mężem pojechalismy do kudowy zdroju do hotelu verde montana, gdzie wykupilismy sobie zabiegi relaksacyjne. spędziliśmy tam razem cudowny weekend we dwoje.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dla mnie każdy pomysł jest dobry, aby spędzać go wyłącznie we dwoje. Osobiście bardzo lubię eksperymentować w różnych restauracjach. Chcę wyciągnąć w najbliższy weekend chłopaka do Bubbles Bar w Warszawie. Mam ochotę na zjedzenie pysznego, świeżego posiłku w dobrej cenie oraz spędzenie czasu w klimatycznym miejscu. A słyszałam, że właśnie tam tak jest!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Ania55
    Mieszka w
    Tarnów
    Polecam się wybrać na weekend na Bałkany, ludzie zawsze mówią jakby nie wiadomo co się tam działo, a ja powiem szczerze byłam dwa razy w Albanii i było wspaniale. Nie tylko wszystko jest dość tanie ale i wspaniałe winka i piękne widoki. Gorąco polecam.

Gerrynka
    Guest
    My bylismy niedawno na fajnym weekendzie we dwoje w hotelu verde montana w kudowie zdroju. To bardzo fajne i klimatyczne miejsce, gdzie mozna odpocząć, popływac na basenach, albo skorzystać z zabiegów w spa.

LUBIĘ FORUM
    Ja polecam swój ukochany Kraków - jeśli ktoś jeszcze nie był to polecam gorąco to piękne miasto. My z mężem jeździmy tam co roku na kilka dni. W tym roku wykupiliśmy sobie wycieczkę z przewodnikiem krakkos.pl by za jednym "zamachem" zobaczyć kilka ciekawych miejsc i przy okazji dowiedzieć się o nich ciekawych rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-18 o 21:51

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

obrazy i zabytki

Witam,zastanawiam sie nad zaproponowaniem wyjadu dla mojego chlopaka. Bardzo interesujemys ie historia,studiujemy archeologie,wiec pomyslalam,ze zaplanuje wyjazd z zabytkami w tle. Co o tym sądzicie? Warto zwiedzac i chodzic po muzeach?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-11-19 o 22:25

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości