+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ból zęba - RTG

Od pewnego czasu pobolewa mnie siódemka. Dentysta zlecił zdjęcie RTG.
    Jeśli mógłbym prosić kogoś, żeby spojrzał na te zdjęcia z rentgena.
    i
    Na zdjęciach widać ósemkę i siódemkę. Dentysta powiedział, że mam ósemkę do wyrwania, bo zawadza o siódemkę.
    Zastanawiam się czy ktoś tutaj mógłby jeszcze zerknąć na te fotki rtg. Czy taki zabieg jest bardzo bolesny?

Proszę o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję,
    Vampi

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeszcze raz wrzucam zdjęcia, bo coś nie wyszło poprzednio.

i

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    W znieczuleniu nie boli aż tak bardzo ale to jednak wyrwanie i to ostatniego zęba w jamie ustnej. Wybacz ale Twoje zdjęcia sa na prawde mało wyraźne.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Cześć, ze zdjęcia nic nie widać, jest zbyt niewyraźne. Radziłabym Ci przejść się do dobrego dentysty który postara się zniwelować twój ból podczas wyrywania. Ja miałam takie szczęście i trafiłam na fajnego fachowca w Odent w Warszawie. Dostałam dobre znieczulenie i dało się wytrzymać. Wszystko było zrobione profesjonalnie ale także można było wyczuć komfort na fotelu. Moja koleżanka nie miała tego szczęścia i teraz jak dziecko boi się znowu dentystów i unika ich jak ognia.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Z tego co kojarzę to zabieg, który można wykonać w narkozie, więc sam zabieg raczej bolesny nie jest. Niestety jest to jednak pozbycie się zęba, więc potem na pewno trzeba liczyć się z jakimś bólem. A czy jest on duży, to już kwestia wytrzymałości
    https://www.facebook.com/pages/Panoramica-3D-Dbamy-o-z%C4%99by/450630065076247 - piękny uśmiech jest zawsze w modzie

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Mi taką ósemkę dr Jakubowski z Dent SM usuwał w znieczuleniu miejscowym, cały zabieg trwał kilkanaście minut. Nic nie bolało, a po zabiegu założone zostały szwy, byłam trochę opuchnięta przez 2-3 dni, dostałam leki przeciwbólowe, więc nic nie bolało. Moim zdaniem znajdź dobrego chirurga i zdaj się na jego doświadczenie i kompetencje.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-01-19 o 21:00

anita444
    Guest
    Jeżeli chodzi o usuwanie ósemek to ja byłam na takim zabiegu w Dentalu na Lwowskiej ( Lublin) . Co do bólu, to po wszystkim pozostaje pewien dyskomfort, jednak nie jest to coś, czego nie da się wytrzymać. W razie czego możesz wspomóc się czymś przeciwbólowym i głowa do góry. Jak już będzie po wszystkim to odetchniesz z ulgą tak jak ja.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rtg

A jeśli chodzi o rtg zębów, to które miejsce polecacie w Warszawie na dobrą diagnostykę? Czy ktoś z Was był może w tym gabinecie rtgzebow-warszawa.pl? Mają świetne opinie, a ja potrzebuję super fachowców, bo jest podejrzenie, że w kanale zostało narzędzie po nieudanym leczeniu kanałowym...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-07-19 o 14:04

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości