+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Częstochowa

Wysychanie ust - pomocy !

Usta wysychają ciągle... to ciągle powraca , raz miałem to jakieś 3 miesiące temu a trwało też jakichś miesiąc.Znowu wróciło... Jakieś dwa tygodnie, nie pomaga żadna pumatka przeciw opryszczce ani nic... (ew tylko chwilowo). Ale co z tego jak usta i tak wysychają , jakieś pomysły ?

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Cześć Może kup sobie najzwyklejsza wazelinę, która natłuszcza i nawilża przede wszystkim No i oczywiście nie "oblizuj" warg. Pozdrawiam

negrita
    Guest

wysychanie ust

Cytat Napisał sotoran Zobacz post
    Usta wysychają ciągle... to ciągle powraca , raz miałem to jakieś 3 miesiące temu a trwało też jakichś miesiąc.Znowu wróciło... Jakieś dwa tygodnie, nie pomaga żadna pumatka przeciw opryszczce ani nic... (ew tylko chwilowo). Ale co z tego jak usta i tak wysychają , jakieś pomysły ?
    podaję link poniżej
    http://www.novamed.pl/srodek-do-dezynfekcji-octenisept-do-stosowania-na-rany-blone-sluzowa-i-skore
    do tego maść z witaminą A
    wyleczyłam w tydzień i nie mam nawrotów, doskonale leczy również afty.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-14 o 11:31

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Wazelina, tłuste kremy, coś w witaminą A, używaj pomadek nawilżających w ciągu dnia.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Powracający problem wysychających ust może mieć wiele przyczyn przez internet jest ciężko powiedzieć dlaczego tak Ci się dzieje Idź jak najszybciej do dobrego internisty nie masz na co czekać poszukaj tutaj ranking.abczdrowie.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-06-18 o 20:44

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości