+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 278 z 278
    Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Ja jestem osobą której Slimunox pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Slimunox ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Gnusia
    Guest

Pewnie

Pewnie, że jest możliwe. Nie musisz mieć jakiejś restrykcyjnej diety, o ile odżywiasz się rozsądnie i dostarczasz organizmowi odpowiednie ilości substancji odżywczych. Zwróć uwagę przede wszystkim na ilość cukrów i tłuszczy w diecie. No i podstawa to ruch. Minimum 2-3 razy w tygodniu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-07-19 o 19:49

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Też mi się wydaje, że bez ścisłej diety można schudnąć - a przynajmniej nauczyć organizm, żeby jak najlepiej przetwarzał to, co jemy. W moim przypadku okazało się, że gluten był problemem ( a do tej pory nie brałam tego pod uwagę). Nie wydaje mi się, żebym miała uczulenie na gluten, ale ostatnio zastępuję sobie takie produkty jak pieczywo i mąkę na odpowiedniki gluten free i zauważyłam poprawę jeśli chodzi o trawienie. Zgubiłam kilka kilko - może zbyt mało, żeby mówić o jakimś większym sukcesie, ale produkty takie jak makarony bezglutenowe to bardzo fajna alternatywa dla takich "klasycznych" makaronów. Zachęcam, żeby spróbować, bo obecnie można znaleźć je tanio online, a nawet w większości sklepów. Trzeba tylko przestrzegać instrukcji gotowania, bo są makaron bezglutenowy (z mąki kukurydzianej, gryczanej, fasoli itd) ma trochę delikatniejszą strukturę i łatwiej go rozgotować. Poza tym, to wszystko.
    Takie małe zmiany mogą dobrze wpłynąć na odchudzanie, tak uważam. Przynajmniej u mnie działa to całkiem nieźle

IzkaSS
    Guest
    Pewnie, że jest możliwe Ale jeśli np. chodzi o mnie to efekty zobaczyłam dopiero gdy jednak zaczęłam stosować dietę. Z racji, że sama nie lubię gotować to zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. W końcu jem smacznie, zdrowo, syto i regularnie

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja schudłam, ale jednak z wygodna dietą, do tego ćwiczenia dwa razy w tygodniu na siłowni, cudów nie ma, jeżeli ktoś chce trwale schudnąć bez efektu jojo to bez diety i cwiczeń się nie obędzie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Działa i jest możliwe do zrealizowania. Dieta z niskim indeksem glikemicznym, do tego trzy razy w tygodniu odpowiednio dobrany trening. Do tego pamiętamy o witaminach i probiotykach. Można również wprowadzić suplement herbya, który dobrze wpływa na jelita. Efekt jest dość szybko widoczny i co najważniejsze nie ma mowy o efekcie jo-jo.

Sandra39
    Guest
    Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie, któ©y jest skuteczny, ale równocześnie oparty na naturalnych składnikach jak Slimunox

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja wybrałam figurena. oprócz hamowania łaknienia świetnie przyśpiesza przemianę materii. Połączenie te daje fajne i szybkie rezultaty po kilku dniach nawet.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości