+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63
    masc mania
    Guest

masc

W Polsce ulegamy reklamie - tak, jak w innych krajach niegdyś. Reklama decyduje za nas, co kupować. Od lat uczę dzieci, aby nie oglądały reklam.
    Każdy ma swoje upodobania, najlepsza byłaby natura, czyli coś, co pomaga na to, a tamto na tamto - naturalne liście, krzewy, itp.
    Żele, maści, kremy kupowane w aptekach, sklepach wnikają w głąb skóry i przedostają się do organizmu - nie wiemy, jaki ma to wpływ na organizm dlatego lepiej szukać jest takich urządzeń, rzeczy, które tego nie robią.
    Moskitiery w oknach są super - nie trzeba używać powyższego, ale jak się jest na zewnątrz, to już nie jest to takie łatwe - coś, co odstrasza komara, a nie jest naturą nie zawsze działa.
    Jakieś opaski i inne wymysły nie przyniosły efektu lub krótkotrwały - wystarcza na dzień i po zabawie.
    Kiedyś były syrenki, a potem przyszły polonezy - teraz luksusowe auta - nikogo to nie dziwi.
    jeśli jakieś urządzenie - o którym czytam powyżej - jest zarejestrowane, ma patenty i badania - to warto spróbować - ja to na pewno zrobię, dlaczego?
    Ano dlatego, że idziemy z postępem - jest coś nowego. Czy krem jest lepszy / gorszy - nie ma to znaczenia. Znaczenie ma to, co działa oraz w pierwszej kolejności, co nie wnika w głąb organizmu - skutki będziemy obserwować za kilkanaście - kilkadziesiąt lat i wówczas przeprosiny koncernów farmaceutycznych nic nie zmienią dla nas.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    a używał ktoś moskillu u dzieci??

Nie zarejestrowany
    Guest

moskill

ja nie - jest od 3 roku życia, a moje dziecko ma 1 roczek.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    o widzisz, dzięki za info! a tak z ciekawości jak używacie moskillu to używacie tradycyjnego w formie żelu czy może używaliście też tabletek? ciekawa jestem czy tak samo działa

Mitka
    Guest
    Ja używam żelu, jest rewelacyjny.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    w sumie racja, żel pewnie działa od razu i jest bardziej skuteczną formą niż tabletki. ja używam i jestem zadowolona dość

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam różne żele. Chłodzą miejsce i zapobiegają ciągłemu drapaniu, a przecież o to głównie chodzi po ukąszeniu! Poza tym nie ma negatywnego wpływu na żołądek, a to kolejna zaleta.

Mitka
    Guest
    Dokładnie tak, nie ma żadnego problemu z działaniem żelu moskill. Świetnie się sprawdza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wszyscy polecają ten Moskill, nigdy go nie używałam, ale skoro jest taki skuteczny to może spróbuje. W zeszłym roku w lesie niedaleko była taka plaga komarów, że żadne preparaty odstraszające nie działały...

zażenowany
    Guest

moskill - reklama

co Wy wszyscy z tym moskillem - to nie ma innych środków?
    przecież na kilometr widać, że większość wpisów - to przedstawiciele tej firmy - ludziska - tak nie można !
    to są fora dla zwykłych ludzi !
    Ja nie kupię już tego produktu i nie dla tego, że być może działa lub nie, ale ze względu na nachalność tych wpisów.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości