+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Konin

Ból mięśni, sztywność i uczucie mrowienia

Od dlugiego czasu, lecz z przerwami dokucza mi bol. Patrzac na anatomie wnioskuje, ze moze to byc mięsień czworoboczny pleców. Bol jest silny, ciagly, z uczuciem mrowienia. Czy to moze byc wywolane stresem ? Czy to raczej cos powazniejszego? Bylam z tym u neurologa i przepisal mi lek kosztujacy 50 zl, bralam go przez miesiac i wcale nie pomogl. (nie pamietam nazwy, w domu mam moze gdzies opakowanie wiec gdy znajde napisze). Neurolog powiedzial, ze to moglo byc spowodowane "przewianiem". Ale czy rzeczywiscie ? I lek by nie pomogl ?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-01-15 o 16:58

poleon
    Guest
    mozliwe ze zle spisz, a twoj materac wplywa na nieprawidlowe ulozenie ciala. polcam ci kupic dobry materac z mildisa. ja na takim spie od pol roku i od tego czasu nie dokucza mi juz bol plecow.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przede wszystkim problemy z mięśniami łączą się z uszkodzeniem stawów, albo problemami kostnymi. Ja mam uszkodzony bark, więc mięśnie są napięte by trzymać ten bark jak powinien być, co skutkuje ciągłymi bólami mięśni. Muszę ćwiczyć i rozciągać. Dla wspomagania biorę suplement diety z kolagenem, który też wzmacnia mięśnie.

Han
    Guest
    Jaki suplement stosujesz?

Nie zarejestrowany
    Guest
    4Flex konkretnie. Ma "naoliwiać" stawy, ale jak wspomniałam wcześniej działa również na mięśnie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czy ten suplement działa też na osoby po 50-tce?

Nie zarejestrowany
    Guest

Mój tata, który skończył w maju 54 lata zaczął używać tego suplementu jakoś na początku roku i mówi, że jest zdecydowana poprawa.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Z tego co kojarzę jest nawet dla starszych osób zrobiony odpowiedni preparat z grupy 4Flexu, ale to trzeba w aptece pytać.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar sklepikseniora.pl
    Mieszka w
    Wrocław
    Tak jak pisze poleon, być może przyczyną Twoich problemów jest niewłaściwy materac. Powinnaś pomyśleć o zakupie materaca ortopedycznego, który wykonany jest z pianki poliuretanowej lub termoelastycznej. Zmniejszają one napięcie mięśni i stawów, gdyż zapewniają idealne podparcie i redukują nacisk na całej powierzchni.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-01-15 o 14:20

Nie zarejestrowany
    Guest

ból kolan

tak ja taki przyjmuje mam 56 lat i piję 4Flex Silver kupiłam go niedawno po namowie koleżanki zobaczymy czy przestana mnie pobolewać kolana.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości