+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Tez miałam problemy z kolanami. Wejście po schodach na 3 piętro to było wyzwanie. Stosuje 4Flex od 2 miesięcy i już po miesiącu odczuwam poprawę.

Tessia
    Guest
    Kupiłam mamie jakieś dwa miesiące temu na imieniny ten 4flex silver i ona już odczuwa efektu kuracji. Więc jest to czasem szybciej niż pisze producent w ulotce.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    katowice
    Zgadza się jest 4Flex Silver .Ja mam 55 lat i go stosuje. Ostatnio kupiłam mamie która ma 85 lat. Mam nadzieję że chociaż trochę złagodzi bóle stawów.

FarMe
    Guest
    U nas w rodzinie jakoś nikt za bardzo w suplementy nie wierzy. Jak poczyta się o raportach NIKu albo o tym, że produkcja suplementów podchodzi pod przepisy o produkcji żywności, a nie leków to wydaje się, że można tam wsadzić cokolwiek i nazwać jakkolwiek i też dobrze będzie.
    Dlatego np. mój tata jak bolały go stawy to chodził na zabiegi rehabilitacyjne i po takich zabiegach jest lepiej. Oczywiście raz na jakiś czas na te zabiegi chodzi tak raz, dwa razy do roku i to dla niego jest najlepsze na stawy. A dodatkowo jak przeliczyliśmy ile by kosztowały suplementy to rehabilitacja nawet dwa razy w roku to wychodzi w przeliczeniu na rok połowę taniej od pigułek. Ona chodzi akurat do jednego z gabinetów dr Więcka w Krakowie, nie pamiętam na jakiej ulicy dokładnie, ale wszystkie adresy są napisane na ich stronierehabilitacje.org Także do zabiegów mamy większą pewność, że działają, bo przyjnajmniej są jakieś badania naukowe robione, które potwierdzają tą skuteczność, a przy suplementach tego nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-02-18 o 22:09

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości